YuliHrytskoff

Очищувальний гіалуроновий алое-гель для вмивання для усіх типів шкіри Garnier Skin Naturals

Очищувальний гіалуроновий алое-гель для вмивання для усіх типів шкіри Garnier Skin Naturals

Чесно кажучи, побачивши в подарунковому боксі очищувальний гель для обличчя, я відразу подумала, що він мені не підійде, так як шкіра у мене дуже чутлива і більшість засобів для вмивання, а гелі особливо, викликають у мене страшенну сухість та неприємні відчуття. Тому здебільшого для очищення шкіри обличчя я купую пінки і то обираю просто мега-делікатні. Але яким же було моє здивування, коли я спробувала алое-гель для вмивання від Garnier! Але про все по порядку)

Гель розфасований у якісний пластиковий флакон, оснащений дозатором. На флаконі є вся необхідна інформація про засіб від виробника.

Дозатор працює добре, не заїдає, не «плюється». На дозаторі є можливість блокування, що є плюсом при необхідності брати гель з собою в дорогу.

Також дуже важливим є те, що тара від засобу підлягає вторинній переробці.

Консистенція у засобу гелева, однорідна, доволі густа.

Колір. Гель абсолютно прозорий.

Запах – дуже приємний та освіжаючий. Такий собі алоє-огірковий) Водночас і доволі виражений, і легенький. Ненав’язливий. На шкірі відчувається деякий час після вмивання.

Піниться гель чудово! Мені вистачає буквально однієї малесенької капельки, щоб вспінити засіб до обільної піни в руках і ретельно очистити шкіру всього обличчя. Тому розхід засобу виходить дуже економним.

Змивається гель швидко, мильної плівки на шкірі після змивання не залишає.

Очищує шкіру гель чудово! Змиває і залишки косметики, і шкірний жир, і будь-які інші забруднення, що присутні на шкірі.

Але що мене найбільше вразило, так це те, що засіб абсолютно не сушить шкіру! Для мене це в новинку! І я дуже приємно вражена! Він її навіть не стягує (і це мою чутливу)! Використовую гель щоденно при вечірньому очищенні шкіри.

Що також для мене важливо – гель не подразнює очі, так як я ним змиваю не тільки декоративну косметику із шкіри обличчя, а й залишки міцелярної води чи гідровфільного масла, якими я знімаю макіяж з очей.

Одним словом, користуюся із задоволенням і вам рекомендую!)