Тетяна Супронюк

CeraVe - догляд з турботою про шкіру

CeraVe - догляд з турботою про шкіру

Догляд за шкірою обличчя та тіла від CeraVe містить в собі кераміди. Вони складають близько 50% ліпідного шару і є важливими для підтримки захисного бар'єру шкіри та зволоження вологи.

Скажу відверто, мені такий догляд довподоби.

  • Зволожувальний крем для сухої і дуже сухої шкіри обличчя і тіла CeraVe Moisturising Cream

Такий крем у мене був у повнорозмірному форматі, огляд тут https://club.makeup.com.ua/post/1221/ Це густий крем, добре зволожує та усуває сухість. Мені дуже сподобався.

  • Очищувальний гель для нормальної та жирної шкіри обличчя і тіла CeraVe Foaming Cleanser

Гель добре очищує шкіру обличчя, до скрипу. Густий, дуже економний у використанні. Більше підійде жирній шкірі.

  • Зволожувальне молочко для сухої та дуже сухої шкіри обличчя і тіла CeraVe Moisturising Lotion

Молочко добре зволожує шкіру та не залишає липкості. Швидко впитується, економне у використанні.

  • Очищаюча зволожуюча емульсія для нормальної та сухої шкіри обличчя і тіла CeraVe Hydrating Cleanser

Емульсія делікатно очищує обличчя та тіло, не дає ефекту сухості шкіри. Економне у використанні. Підходить для чутливої шкіри.

Рекомендую догляд за обличчям і тілом від CeraVe!

CeraVe - догляд з турботою про шкіру