Швець Карина🤍

Гідрофільна олія Riwell: мимо

Гідрофільна олія Riwell: мимо

Я рекомендувала цю олію в своїй підбірці, бо вона справді класна по складу. І для себе я її брала, будучи впевненою, що ця гідрофільна точно стане однією з моїх улюблених.

Але вона не стала)

Розповідаю, що до чого. Олійка дуже густа по консистенції, буквально як мед. Виробник заявляє це основною "фішкою" засобу: наносиш густу олію, вона трохи "розпарює" шкіру (є відчуття тепла при розтиранні) і стає рідкою вже на обличчі.

Гідрофільна олія Riwell: мимо

Але що відбувається по факту: наносимо густу, щільну олійку на обличчя і лише через ≈40 секунд вона починає танути. І весь цей чай доводиться вазюкати її по обличчю, виникає неприємне відчуття розтягування шкіри. Мені не дуже подобається такий формат олії "ні туди і ні сюди". Вже або робіть її рідкою, або змінюйте формат на більш щільний бальзам. Ще не сподобалось, що треба кожного разу докладати зусиль, щоб видавити олію з дозатора, бо він прям дуже тугий.

З плюсів:

- не забиває пори;

- гарно емульгується;

- добре змиває макіяж, в т.ч. туш (але пече очі при потраплянні на слизову оболонку);

- не тече дозатор!

- солоденька на смак ;)

Загалом, якщо обирати бюджетну гідрофілку українського виробництва, то я б краще обрала Skinbar, у якої мінус лише один - тече дозатор (але це можна вирішити шляхом переливання олії в іншу тару).