Швець Карина🤍

Мій фаворит цієї весни - Hirudo Derm Sun Protect Ultra Protect Face SPF 50+🪻

Мій фаворит цієї весни - Hirudo Derm Sun Protect Ultra Protect Face SPF 50+🪻
Мій фаворит цієї весни - Hirudo Derm Sun Protect Ultra Protect Face SPF 50+🪻

Буває! І це все про Hirudo Derm Sun Protect Ultra Protect Face SPF 50+. Я знайшла його випадково, коли була в пошуках бюджетного санскріну, який не треба поновлювати і який не буде лежати жирною маскою на обличчі. Шукала в аптечній косметиці і натрапила на це диво.

Мій фаворит цієї весни - Hirudo Derm Sun Protect Ultra Protect Face SPF 50+🪻
Мій фаворит цієї весни - Hirudo Derm Sun Protect Ultra Protect Face SPF 50+🪻

Які фільтри:

  • Діетиламіно гідроксібензоїлгексілбензоат - УФ-фільтр з високою абсорбцією в діапазоні УФ-А;
  • Uvinul®T 150 - найбільш потужний та фотостабільний УФ-В фільтр;
  • Octinoxate - UVB фільтр;
  • ТІНОСОРБ М – УФ-фільтр, для виробництва якого використовується технологія найдрібніших органічних частинок. Фотостабільний УФ-фільтр широкого спектру дії водної фази. Має широкий спектр дії (UVA+UVB);
  • Tinosorb S - високоефективний маслорозчинний фільтр широкого спектру поглинання (UVA+UVB);
  • Tinosorb A2B (Nano-TBPТ) - високоефективний, фотостабільний та водорозчинний UVA+UVB фільтр.

Крем комфортний по текстурі, трохи маслянистий. Шкіру не вибілює взагалі, але після нанесення і вбирання залишає по собі блиск і плівочку. Але плівочка ця не така, що лежить маскою - немає відчуття, що шкіра «задихається». Плівка лише утримує вологу в шкірі, тому, доречі, крем добре підійде для зневодненої і сухої шкіри (добре зволоженої попередньо, звісно).

Жирний блиск можна прибрати серветкою або пудрою, і тоді буде комфортне відчуття протягом дня.

Пори не забиває (але я змиваю гідрофільною олією), хоча маю комбіновану чутливу шкіру з акне в ремісії, наразі зневоднену.

В складі також є пантенол і аргінін для додаткового заспокоєння і розгладження шкіри.

Я наносила крем навіть вдома, не виходячи на вулицю, коли шкіра була дуже сильно суха, чутлива і запалена - з ним було абсолютно комфортно. Я б рекомендувала все ж таки наносити під спф зволожуючі антиоксиданти для додаткового захисту шкіри.

Загалом санскрін мені дуже сподобався. Єдиний мінус для мене - це блиск, тому що на вулиці весь пил прилипає до обличчя в теплу пору. Взимку мене навіть блиск не буде турбувати.

Ну і запах - на любителя, такий класичний для сонцезахисних засобів і для косметики «Біокон». Заради інтересу буду тестувати корейські санскріни, але цей завжди буду мати при собі, бо ціна-якість задовольняють і так він вже мені полюбився, ну не можу💜