Євгенія 👩

Швидка допомога від равлика 🐌

Швидка допомога від равлика 🐌

Всім привіт ✌

Я маю особливу слабкість до бренду Cosrx, мені подобається, що його продукти містять зрозумілі та прості компоненти, які дають хороший результат. Грубо кажучи, ви не зустрінете у складах Cosrx екстракт кігтя диявола, приправленого сльозою акули, але при цьому отримайте бажаний результат).

Сьогодні розповім про есенцію для проблемної шкіри, яка на 96% складається з муцину равлика👇

Есенція представлена ​​в довгастому флаконі із пластику. Ковпачок знімний , флакон закриває не дуже міцно і часто злітає сам по собі.
Дозатор-помпа, м'яко натискається, не "плюється" і не забивається засобом.
Об'єм: 100 мл, витрата дуже економічна. Мені есенції вистачає на 6-7 місяців, за умови щоденного використання.

Есенція має гелеву текстуру середньої густини. Навпомацки нагадує слиз і звичайно така консистенція сподобається не всім, але мені ок)
На дотик тягуча і трохи липкувата, але без жирності.

Аромат свіжо-квітковий, ледве вловимий і зовсім ненав'язливий. Зі шкіри вивітрюється дуже швидко.

Есенція Cosrx мені замінює сироватку. Наношу її на очищену шкіру через 5-10 хвилин після тонізації та обов'язково закриваю кремом.

Вона добре розподіляється по шкірі, м'яко ковзає. У процесі нанесення відчувається липкості і в'язкість, ну слиз все ж таки).
Добре, що всі ці неприємні відчуття йдуть як тільки текстура ввібралася.
Вбирається вона швидко, протягом 2-х хвилин. На шкірі може залишатися ледь вловима липкість, тому я наношу поверх неї свій денний крем від Eucerin або Clarins. Перекриваючи есенцію кремом відчуття липкості повністю зникає.

* З цією есенцією головне не переборщити, а інакше можна отримати липку плівку, жирність і таке відчуття, начебто шкіра задихається. Для комфортного використання вистачає 1 натискання на дозатор.

Цю есенцію я купую не вперше і зробила цікаве спостереження. Чим довше і частіше я використовую її, тим менш вираженим виходить результат, начебто шкіра звикає.
З цієї причини я використовую есенцію на постійній основі не більше 3-х місяців, потім роблю перерву в 5-6 місяців і знову повертаюсь до неї).

  • Есенція добре зволожує шкіру. Крім цього, надає досить глибоке живлення.
  • Пом'якшує, робить шкіру ніжнішою на дотик.
  • Тонізує і надає пружність, шкіра дійсно виглядає свіжішою та відпочившою.
  • Заспокоює висипання та знімає почервоніння. На постакне ніяк не впливає, як власне і на стан пор.
  • Вирівнює тон та рельєф шкіри.
  • Не викликала жодних алергічних реакцій

З негативного можу зазначити, що:

  • У моєму випадку есенція ніяк не проявила себе в плані себорегуляції.

Загалом, есенція класна і що найважливіше – ефективна. Вона виконує практично всі обіцяні функції, тому сміливо можу рекомендувати її, якщо не боїтеся такої тягучої як слиз текстури)

* У процесі зйомки жоден равлик не постраждав😉