Олександра ☕️

Мої два креми від MARÊVE🖤

Мої два креми від MARÊVE🖤
Мої два креми від MARÊVE🖤
Мої два креми від MARÊVE🖤


Скажу наперед що моїм фаворитом став Rose wine🌸

Одразу напишу про упаковку.

Вона безумовно дуже гарна та мінімалістична, буде гарно виглядати і в сумочці і на туалетному столику. (до речівони ще й компактні, діаметр баночки приблизно 5 см)

Але із собою я його носила лише два-три рази, бо незручно кожного разу відкривати баночку, та багато крему постійно залишалось на кришці. Тому ці баночки тепер прикрашають мій стіл.

(взагалі такий формат пакування я не дуже люблю через гігієнічні міркування, але крему для рук це можна пробачити).

Замовлення з цим кремомприйшло першим, тож і свої перші враження я отримала саме від нього.

Я просто в захваті від його аромату. Він мені здався таким знайомим... а потім я згадала, що саме так пахли одні дуже бюджетні парфуми, які були в одному з моїх перших замовлень на MAKEUP ще у 2018 році.

І ще трохи Chanel Mademoiselle нагадують.

Загалом аромат дуже витончений, квітковий та весняний🌸

Оскільки зараз вже майже тепло, то й шкіра рук вже не так сохне і його зволоження мені цілком вистачає.

9/10

А от цей аромат мені якось не дуже, можна сказати що я його майже не відчуваю.

Він легкий, зі східними нотками, але якось не зайшов мені. Може в холодну пору року цього полюблю😄

А от ефект зволоження мені більше сподобався саме від цього крему. Він ніби трохи легше ніж Rose wine, швидше вбирається і після нього не хочеться витерти долоні.

(а за ароматом він дещо схожий на пародію на Kirke від Morale parfums)

7/10