Nata_Po

CeraVe в пошуках ідеального догляду

CeraVe в пошуках ідеального догляду

Чудовий зволожуючий базовий крем для обличчя з SPF 25.

Приємна текстура, не скатується, зволожує, залишає матовий фініш.

CeraVe в пошуках ідеального догляду

Спочатку я наносила крем і він скатувався зі шкіри. Не знаю, можливо, це пов'язано з сироваткою, яку я наносила під низ, а вони не були сумісними, бо зараз вже все чудово і крем використовую зранку на постійній основі.

Взагалі в мене суха шкіра і регулярно виникали лущення, то біля брів, то на крилах носа з ділянками подразнення. І це було шалено дискомфортно. Більше того, жоден крем особливо не ввирішував проблему.

Цієї зими я вирішила спробувати CeraVe, оскільки всюди натикалась на їхню зволожуючу лінійку, передивилась купу оглядів і придбала велику банку крему, про нього пізніше. А незабаром денний крем та крем під очі.

Отож, комплексно я дуже задоволена доглядом, забула про лусочки, свербіж та подразнення, які в мене були постійно.

Крем з дозатором, це зручно з однієї сторони, з іншої, не впевнена, що його буде можливо використати на всі 100% :)

Щодо надійності SPF25 нічого не можу сказати, ще не почалось літо, і я не маланагоди довгий час перебувати під прямими сонячними променями. Але читала про те, що тут використовують хімічні фільтри старого покоління, а вони не дуже стабільні.

По текстурі крем приємний, легкий, залишає по собі матовий оксамитовий фініш, що приємно, бо більшість кремів або не зволожують, і відповідно залишають непомітний слід на обличчі, або навпаки жирний маскоподібний млинець. Не вибілює.

Тому, можу сміливо рекомендувати. Про решту засобів CeraVe буде у наступних дописах, слідкуйте :)