Швець Карина🤍

Ранкова рутина з Lirene Kombucha

Ранкова рутина з Lirene Kombucha

1. Етап 1 - вмивання ензимною пудрою - про свою я вже розповідала в одному з попередніх дописів. Глибоке очищує шкіру і позбавляє відмерлих клітин ;) пересипала свою в тару поменше для зручності транспортування.

2. Маска Medi-Peel Herbal peel tox - також розповідала про неї. Недолюблюю, тут використовувала виключно як додаткове злущення до ензимки.

3. Тонік Lirene Kombucha - як на мене, то це чудовий продукт. Бачила багато відгуків, що сушить шкіру - ну, не знаю. Для сухої/зневодненої звісно, не підійде, але для комбінованої/жирної/нормальної - чудово 🙌🏻 комбо зеленого чаю, комбучі і мʼяти будут регулювати виділення шкірного сала, освіжати і розгладжувати, а алое - давати легке зволоження. Глюконолактон підкислює рН шкіри. Я люблю рясно наносити на ватний диск і протирати обличчя, можна також перелити в спрей - чудовий ефект, особливо літом буде супер. Або просто наливати і пальчиками розносити по обличчю.

4. Крем-гель Lirene Kombucha - мені дуууже подобається. Тільки це точно не крем-гель, а крем, причому доволі щільний. Єдиний момент тут - олія какао у складі, яка має високу комедогенність, тому треба з обережністю. У кого немає якісного очищення і відлущення - точно не ваш варіант, краще обрати інший крем з лінійки (там є ще два на основі олії ши). Містить в складі багато олій (рисова, бавовняна, соняшникова, аргани) і екстрактів (мате, алое, зелений чай, жимолость). Але в принципі крем підходить будь-якому типу шкіри, моїй зневодненій взагалі ок з ним, дуже комфортно прибирає стягнутість зволожує. Після нанесення може бути відчуття, що шкіра не дихає, прям от як плівка - це не страшно, проходить через декілька хвилин. Мені пори не забив, але ці всі моменти індивідуальні)

В цілому лінійка комбуча мені сподобалась, можливо повторю продукти (точно хочу спробувати ще два інших креми). тут засоби працюють саме комплексно, тонік в крем чудово поєднуються і зволожують, але накопичувально - тобто, от десь через тиждень щоденного використання я помітила, що шкіра розглядилась, не така суха, посвіжішала. Для своєї ціни засоби однозначно круті.

5. Ну і через хвилин 10-15 після денного крему наношу санскрін - як мені подобається цей Sun Intolerance, я не можу💔 дуже комфортний. Навіть макіяж на нього лягає розкішно і тримається добре. На цей кремчик також робила огляд, кому цікаво - велкам)