Strange Love

Контурна пластика обличчя та післяпроцедурний догляд: Мій досвід

Контурна пластика обличчя та післяпроцедурний догляд: Мій досвід

Старіти "благородно зі сприйняттям нової себе" я також не буду. Після комплексного догляду за людьми похилого віку, у мене взагалі почала розвиватися геронтофобія. Можете мене засуджувати, але я сміливо визнаю - я боюся старіти!

Саме тому я нещодавно вирішила позбутися свого чи не найбільшого комплексу - носощічних заломів. Вони у мене з дитинства, бо така індивідуальна будова зв'язок та жирових пакетів. Проте з кожним роком та після схуднення шкіра все більше і більше провалювалася. Достатньо зайти в приміщення, де джерело світла знаходилося на стелі, як моє обличчя починало виглядати втомленим та з велетенськими мішками, як у алкоголіків.

Корекція відбувалася за допомогою щільних філлерів гіалуронової кислоти, а саме Alexa Volume.


Спочатку косметолог нанесла на 10хв топічний анестетик. Далі - за допомогою одного проколу ввела 0.5 мл препарату глибоко під зв'язку в одній щоці, згодом - 0.5 мл в другій. За перший раз ми вирішили ввести лише 1 мл, аби глянути, як він загоїться та буде виглядати. Спойлер: 25 травня я планую ввести ще 1 мл препарату, щоб повністю позбутися впадин та підняти вилиці ще більше.


Процедура абсолютно безболісна. Відчувається лише легке розпирання глибоко всередині обличчя, проте воно минає за 3-4 години після процедури.

Післяпроцедурний догляд простий: в перший день зону проколу промити хлоргекседином, також косметолог дала з собою крем Bioderma Sensibio Defensive Active Soothing Cream для використання перші кілька днів. Також вона дозволила використовувати La Roche-Posay Cicaplast. До слова, місце проколу у мене зникло вже на наступний ранок після процедури.

Головне - не масажувати щоки, не спати обличчям в подушку та не відвідувати сауни/солярії в період реабілітації.

Щоки не болять, не приносять дискомфорту. На дотик вони стають твердими та пружніми.

+100500 балів до впевненості. Я відчуваю себе найкрасивішою на світі. Обличчя не просто стало кращим, воно змінилося. Оточуючі кажуть, що різниця дуже помітна, я виглядаю молодшою і менш втомленою. Філлер поставлений глибоко, тому від автоматично підтягнув носогубні заломи. Вилиці стали чіткими, як ніколи. Тепер коли я усміхаюся, щоки стають ідеально круглими без борозни посередині.

Філлер, який мені поставили, не гідроскопічний, тобто майже не натягує воду у себе, а тому ранішні набряки (від яких я страждаю з дитинства) не погіршилися.

А тепер подивіться до та після (спеціально зробила кілька фото при невдалому освітленні, щоб краще продемонструвати результат).

Фінальне фото - при звичайному денному світлі.