Anna_feerie

Як сіль врятувала мою руку, роботу та свято замовника ))

Як сіль врятувала мою руку, роботу та свято замовника ))
Як сіль врятувала мою руку, роботу та свято замовника ))
Як сіль врятувала мою руку, роботу та свято замовника ))

Всім привіт!) Сьогодні хочу поділитись чудовим лайфхаком по незвичному використанню косметичного засобу). Але почну з початку:

Минулого тижня мені замовили картину. Але! Справа була в тому, що написати її треба було дуже швидко, бо її планували подарувати на особливе свято. Я ж, як завжди, не шукаю легких шляхів, тому погодилась на таку авантюру)).

На все-про все у мене було чотири дні, тож я пішла обдумувати процес роботи і паралельно гуляти свого собаню. І все було добре, але ці 24 кінські сили раптом вирішили, що воно – Сергій Бубка – і вистрибнули за кимось, паралельно смикнувши за повідець так, що я згадала всі непристойні слова, які знала)). Руку дуже боляче потягнуло, але видимих пошкоджень не було.

Наступного ранку я взялася за роботу, але рука почала боліти. Вночі я вже не могла спати через набряк (пів долоні боліло так, що неможливо було торкнутись, також розпрямити пальці я не могла). Розтягнення чи вивіх – але то було жахливо(( А рука ж то права! Чим я буду малювати?! - подумала я та почала шукати рішення.

1) Випила протизапальне – результат 0.

2) Зробила Дарсонваль (хоч це класний девайс, але цього раз мені не допоміг).

3) Намазала маззю з гепарином та знеболювальним… і це не допомогло!

Як сіль врятувала мою руку, роботу та свято замовника ))

На щастя в мене була пачка солі для ванни з магнієм "Домашній лікар" (від компанії Ельфа). Придбала з метою лікувати нерви та розслаблюватися, але до ванни справа так і не дійшла, тож, чому б не спробувати!

Я зробила розчин (на 100 мл холодної води 1 столова ложка солі), змочила пов’язку та приклала на годину. Ніби стало легше. Ввечері півторила ще раз – точно легше! Наступного ранку я просто літала від щастя, бо біль значно зменшився і життя знову заграло яскравими фарбами (і на холсті в тому числі!))).

P.S. Наостанок покажу результат своєї роботи =)

P.S.S. Не забуваємо, що самолікування - то крайня міра та по можливості звертаємось до лікаря!)