Mariia Braden

Очищуючі засоби для обличчя від Weleda 🌿

Очищуючі засоби для обличчя від Weleda 🌿

Хочу розповісти про 2 моїх очищуючих засобів для обличчя 🫡

Гель для обличчя Weleda Naturally Clear Purifying Gel Cleanser та пінка 🙂

Мені вони дуже допомогають у щоденному догляді за обличчям та приємні у використанні 😉

Особливості які заявляє виробник:

  • очищає шкіру обличчя від макіяжу та забруднень;
  • у складі немає консервантів;
  • підходить для проблемної та жирної шкіри;
  • звужує пори, позбавляє жирного блиску;
  • містить екстракти кори верби, гамамелісу та кореня солодки.

🫡 Особливості від мене які я підтверджую:

  • гель прозорий зеленуватого кольору;
  • сильно пахне травами: після використання обличчя начебто пахне мʼятою та має холодок якийсь, хоча не бачила її в складі, тому може це моя шкіра так реагує 🤷🏻‍♀️
  • добре очищує шкіру та дійсно прибирає жирний блиск , є відчуття легкості;
  • класно працює якщо є якісь маленькі почервоніння , він намагається прибирати їх трошки , але 100%ної магії немає;

Використовую щоденно або через день , мені його хватає на 2 місяці

Особливості які заявляє виробник:

  • в складі натуральні екстракти ірису, гамамелісу, ефірні олії лимона, лаванди, апельсину;
  • тонізує та заспокоює запалені ділянки;
  • звужує пори;
  • запобігає появі сухості та почервоніння;
  • підходить для видалення макіяжу.

🫡 Особливості від мене які я підтверджую:

  • не відчуваю я ніяких натуральних компонентів, навіть і не пахне. Хоча майже вся продукція від Weleda пахне травами;
  • не погоджуюсь що запобігає появі сухості. Якщо використати пінку і потім забути нанести міст або крем то шкіра дуже суха, тому працює добре лише в комбінації.
  • дійсно добре очищає. Я змивала пінку лише залишки макіяжу, а не весь. Тому тут кажу що після використання шкіра начебто «скріпить»;
  • В мене зараз немає проблем з порами. Тому тут я не можу підтвердити що відсутність пор це ефект від довгого використання цієї пінки. Відсутність цієї проблеми це результат це усіх моїх засобів догляду в які ця пінка також входить.

Хватає на 1,5 місяці використання 🫡

Продуктів очищення обличчя на ринку безліч і тому підібрати можна все і для всіх.

Я користуюсь цими продуктами ~1 рік і наразі не планую змінювати, бо вони мене повністю влаштовують за своєю якістю та властивостями 🌿 також ціни на них приємні😄

Можу рекомендувати точно гель, бо тут я впевнена що він підійде для всіх. Особливо відьмочкам що полюбляють всякий травʼяний догляд 😅

Щодо пінки для обличчя: тут треба тестувати. Я думаю що вона не підійде для сухої шкіри обличчя, і деяким може не сподобатись запах. Раніше я користувалась корейською пінкою (назву не памʼятаю), в них є безліч класних продуктів , але наразі мене супер влаштовує ця пінка і її очищуючі якості.

Всім love 💕