Альгінатна маска з детокс-ефектом "Олива, спіруліна та ламінарія" Tink SuperFood For Face Alginate

Альгінатна маска з детокс-ефектом "Олива, спіруліна та ламінарія" Tink SuperFood For Face Alginate
Альгінатна маска з детокс-ефектом "Олива, спіруліна та ламінарія" Tink SuperFood For Face Alginate

Нещодавно відкрила для себе такий продукт, як альгінатні маски.

Про досвід використання і помилки, яких можна уникнути при використанні альгінатних масок пишу тут https://club.makeup.com.ua/post/9609/

То ж, переді мною альгінатна маска українського виробника Tink з детокс-ефектом:

  • екстракт оливки нейтралізує дію вільних радикалів, підтягує контури обличчя та надає ліфтинг-ефект
  • спіруліна ефективно бореться з запаленнями, підвищує еластичність, надає шкірі сяйво
  • ламінарія глибоко очищує та звужує пори, нормалізує сальну секрецію, прискорює оновлення епідермісу

Альгінатна маска підходить для жирного типу шкіри.

Має приємний солодкий аромат, яскраво виражений.

Після замішування потрібно поспішити нанести на обличчя, бо маска застигає дуже швидко.

Альгінатна маска з детокс-ефектом "Олива, спіруліна та ламінарія" Tink SuperFood For Face Alginate
Альгінатна маска з детокс-ефектом "Олива, спіруліна та ламінарія" Tink SuperFood For Face Alginate
  1. В ємність з сухою сумішшю маски 15 г додати 40 г води кімнатної температури. Особисто я при замішуванні не виміряю суху суміш і воду, ллю воду на око, щоб маска стала консистенції дуже густої сметани.
  2. Ретельно перемішати до однорідної консистенції. При замішуванні маса не утворює комочків.
  3. Нанести маску на обличчя щільним шаром за допомогою шпателя. Потрібно бути обережною, щоб невимазати одяг, бо маска не відперається.
  4. Залишити на 20-25 хвилин до повного висихання. Маска не висихає на глухо, а рівномірно застигає.
  5. Зняти маску одним шаром, починаючи з підборіддя до чола. Це зробити доволі легко, якщо шар нанесений рівномірно товсто.

В баночці 15 грам. Порошок дуже дрібного помолу, зеленуватого кольору. При змішуванні з водою колір стає більш насиченим зеленим. Вирішила наносити маску тільки на обличчя, і розділила її на 2 застосування, тому замішую в окремій мисочці. Хто хоче наносити одразу на лице і шию, то можна замішувати маску прямо в упаковці виробника (вона пластикова).

Маска на обличчі виглядає не дуже естетично, але я викроїла пів годинки часу, поки чоловіка не було вдома, і нанесла цю "зеленку" на обличчя. Перетворилася на принцесу Фіону зі Шрека не на довго.

Під альгінатну маску, для кращого ефекту, я нанесла сироватку з центелою азіатською Purito Centella Unscented Serum https://club.makeup.com.ua/post/8588/

До нанесення маски у мене були декілька активних прищів, які ніяк не могли "дозріти".

Після зняття маски я помітила, що ці прищі зтухли. Тобто, не зникли зовсім, а просто запалення і почервоніння стало набагато меншим. Це мене дуже приємно здивувало. Ради цього ефекту та експрес-варіанту приборкання прищів ця маска має бути у мене постійно. Тому додала в корзину, і обов"язково повторю покупку.

Мені маска дуже сподобалась, рекомендую!