Тетяна Супронюк

Альгінатна маска: моє перше використання.

Альгінатна маска: моє перше використання.

Альгінатну маску обрала від українського бренду Joko Blend.

Альгінатна маска заспокійлива з екстрактом зеленого чаю і алое вера Joko Blend Premium Alginate Mask

  • Заспокійлива маска підходить для всіх типів шкіри
  • Маска має в складі екстракт зеленого чаю та алое вера - вони забезпечують заспокійливу та протизапальну дію, зволоження
  • Саше містить 20 грамів порошку дуже мілкого помолу, якого точно вистачить на 2 застосування
  • Порошок біло-зеленуватого кольору, з дуже дрібним шимером
  • Має приємний косметичний аромат
Альгінатна маска: моє перше використання.
Альгінатна маска: моє перше використання.
  1. Не варто висипати одразу увесь вміст пакету. По-перше, пакету на 20 грам вистачить на 2 застосування. По-друге, якщо ви додали багато води, можна додати порошку з пачки і виправити ситуацію.
  2. Не лийте багато води! Краще зовсім по трошку додавати воду, щоб довести до необхідної консистенції.
  3. Консистенція має бути густих вершків, густа сметана - це дуже рідко. Якщо зробити рідку текстуру маски - її важко буде нанести, маска буде стікати з лиця, забруднить одяг і все навкруги.
  4. Масса маски після додавання води має бути однорідна, без комочків.
  5. Одяг! Одягайте не жалкі речі, бо забруднення важко видаляються.
  6. Прикраси! Знімайте сережки та ланцюжки перед нанесенням маски, бо будете потім відмивати і їх.
  7. Волосся! Уникайте потрапляння маски на волосся, з них теж важко видалити засохлу маску.
  8. Нанесення на лице. Наносьте рівномірним суцільним шаром, на лице і шию, уникаючи зони навколо очей. Шия теж потребує догляду.
  9. Тримайте на обличчі достатню кількість часу, але не до повного застигання маски, бо її потім буде важко зняти.
  10. Утилізація після використання - впевнена, що маска може забити каналізацію, якщо її туди змити (сама не пробувала). То ж, не потібно її змивати в раковині або в унітазі.

Фото альгінатної маски на лиці я не маю (бо перший блин, як відомо, комом). Але мені маска сподобалась.

Наносила маску після ранкового вмивання, під маску наносила Вітамінну сироватку з прополісом iUNIK Propolis Vitamin Synergy Serum (про неї пишу тут https://club.makeup.com.ua/post/8583/ )

  • Маска має приємний аромат, який залишається на лиці після застосування
  • Шкіра обличчя після маски ніжна, наповнена, зволожена, гладенька. Як після салонних процедур. Побічних дій у вигляді почервоніння у мене не було.

Ефектом я повністю задоволена. Заявлені функції масочка виконує.

Рекомендую!