Strange Love

Серія Effaclar врятувала моє обличчя

Серія Effaclar врятувала моє обличчя

Тоді буквально за кілька місяців ця лінійка допомогла мені майже повністю позбутися висипань. Таким чистим моє обличчя не було з 14 років. На фото до і після - різниця лише 58 днів.

Цю пінку багато хто хейтит за агресивність. Можливо. Зате вона дуже ефективно очищує пори. Вона не найагресивніша в серії, тому підходить і для регулярного використання. Хто б що не писав, а я досі її люблю і час від часу повертаюся до неї.

Справжня знахідка для проблемної шкіри! Витягує з обличчя всі глибокі кистозні прищі, роблячи загострення на 3-4 тиждень використання. А далі наступає повне очищення від підшкірних вугрів і комедонів. Шкіра стає гладкою, під пальцями немає ніяких горбочків і затвердінь. Шкіра починає сяяти, рельєф стає ідеальним.

Найагресивніша вмивашка бренду. Але за рахунок саліцилки вона дуже ефективно очищує шкіру, буквально витягує підшкірні прищі назовні та підсушує їх. Наразі не використовую її регулярно, бо користуюся ретинолом. Але час від часу мию нею щоки та спину, де у мене бувають гормональні висипи.

Такі жорсткі загострення трапляються вкрай рідко і зазвичай пов'язані з перельотами в тропічні країни. Проте я в будь-якому випадку знаю, як мені з цим боротися і повертаюся до Effaclar на деякий час. Різниця між фото - лише 4 тижні.

Після 2017 року моя шкіра змінилася кардинально. Реміясія наступила лише після лінійки Effaclar: до того ніщо не давало пролонгований ефект. Ніякі косметологи, болтушки і лікування.

Зараз мій щоденний догляд не такий агресивний, шкіра гладка, а висипання бувають рідко. Проте все це завдяки тому, що я стабілізувала ситуацію на Effaclar кілька років тому.