Оліч

Pharmaceris F Mineral Mattifying Fluid Dermo-Foundation SPF 30

Pharmaceris F Mineral Mattifying Fluid Dermo-Foundation SPF 30

З подарункового боксу https://club.makeup.com.ua/looks/14797/ це був найцікавіший продукт для мене. І він виявився дійсно дуже непоганим! Але про все по порядку)

Крем йде в картонній коробочці з листком-інструкцією в середині, як в лікарських препаратах. Тюбік на 30 мл, з гострим носиком для нанесення на шкіру.

Призначений для комбнованої, жирної шкіри, він повинен зменьшувати виробку себуму, та боротися з висипаннями.

Опис продукту такий:

Особливості F Mineral Mattifying Fluid Dermo-Foundation SPF 30 від бренда Pharmaceris:

- формула на основі 90% натуральних компонентів;
- унікальна система SeboLEPTINcontrol і керамічні мікросфери SiO2 і TiO2 нормалізують вироблення себуму і знижують схильність шкіри до запалень;
- мікросфери тапіоки сприяють всотуванню надлишків шкірного жиру;
- комплекс Pore-Diminish звужує пори і перешкоджає їх закупорюванню;
- вирізняється антибактеріальними і дезінфікувальними властивостями;
- містить сонцезахисний фільтр від UVA/UVB-променів;
- зміцнює структури колагену в клітинах, роблячи шкіру пружнішою і еластичнішою;
- заспокоює подразнену шкіру;
- на 88% вирівнює тон шкіри;
- на 83% забезпечує гладенький рельєф шкіри;
- приховує недосконалості на 73% (почервоніння, запалення, пігментні плями, прищики і шрами);
- дерматологічно протестований.

Pharmaceris F Mineral Mattifying Fluid Dermo-Foundation SPF 30
Pharmaceris F Mineral Mattifying Fluid Dermo-Foundation SPF 30
Pharmaceris F Mineral Mattifying Fluid Dermo-Foundation SPF 30

У мене колір 20 - Natural, є ще більш світлий 10, та темніший 30. При першому нанесенні на руку, він здався мені трошки темним, але після розподілення по шкірі він виявився цілком нормальним, тож я вважвю, що колір все ж таки мені підійшов.

Покриття непогане, він перекриває мої почервоніння, робить шкіру більш однорідною. Трошки приховав мої синячки під очима. Я б сказала що для мене це гарний результат, бо зазвичай я користуюся легшими кремами, не люблю дуже щільне покриття.

І інша сторона - я звикла до легких текстур, тож цей флюїд розподілявся по шкірі трохи важче моїх звичайних засобів, але тим не меньш він все ж "всівся" на обиччя добре, я не відчуваю важкості на шкірі. Фініш дійсно ближче до матового, на моїй жирній шкірі виглядає натурально.

Наносила я його пальцями, бо це ж все ж таки ще й SPF і я не хочу, щоб спонж "з'їв" половину продукту і на шкірі залишилось недостатньо крему. В кінці підтушувала сухим спонжем по контуру, щоб не було різкого переходу на шиї.

В цілому я вважаю що крем гідний, дійсно матує, але не висушує шкіру, і дає більш-менш натуральний фініш. Людям з сухою шкірою можливо не кращий варіант. Думаю, що мені він підійшов, тож буду активно користуватися, бо строк придатності з моменту відкриття 6 місяців.