Оліч

Caudalie Vinopure Purifyng Gel Cleanser

Caudalie Vinopure Purifyng Gel Cleanser

Цей гель дня вмивання призначений для жирної та комінованої шкіри. Він прозорий, має приємний аромат, що мені трохи нагадує фруктово-м'ятні льодяники.

Виробник нам обіцяє цілий список функцій, що виконує гель):

Особливості Caudalie Vinopure Purifyng Gel Cleanser:
- 100 % натуральна основа продукту;
- усуває забруднення і надлишки себуму;
- відлущує ороговілі клітини;
- насичує вологою і зберігає її;
- зміцнює захисні функції;
- абсорбує вироблення себуму;
- підвищує пружність і еластичність;
- мінімізує видимість зморшок;
- підтримує гідроліпідний баланс;
- стимулює регенераційні процеси;
- активізує кровообіг і обмін речовин;
- пом'якшує і розгладжує тканини;
- відновлює природне сяйво.

Я думаю, виписали просто всі можливі корисні властивості кожного складника гелю 😄

Склад геля виглядає досить непоганим і містить кілька корисних інгредієнтів для догляду за шкірою.

  1. AQUA/WATER/EAU: Основний компонент продукту, розчинник для інших інгредієнтів.
  2. VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER*: Виноградний фруктовий сік, може містити антиоксиданти та поживні речовини для догляду за шкірою.
  3. DECYL GLUCOSIDE: Нежирний поверхнево-активний засіб, використовується для очищення шкіри.
  4. GLYCERIN: Зволожувач, допомагає притягати та утримувати вологу на поверхні шкіри.
  5. SODIUM COCOYL GLUTAMATE: Інший поверхнево-активний засіб, допомагає видаляти бруд і забруднення.
  6. SUCROSE COCOATE: Натуральний поверхнево-активний засіб, виготовлений з цукру та кокосової олії, використовується для очищення.
  7. ACACIA SENEGAL GUM: Гумовий зв'язувач, може використовуватися для забезпечення консистенції продукту.
  8. XANTHAN GUM: Загущувач, допомагає створити текстуру гелю.
  9. PROPYLENE GLYCOL: Вологоутримуючий агент, може підтримувати гідратацію шкіри.
  10. CITRIC ACID: Кислота, може використовуватися для регулювання pH продукту.
  11. ALOE BARBADENSIS LEAF POWDER*: Порошок листя алое вера, може заспокоювати та зволожувати шкіру.
  12. SALICYLIC ACID: Бета-гідроксикислота (БГК), яка може допомагати видаляти омертвілу шкірну клітину та боротися з проблемною шкірою.
  13. VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE*: Виноградний сік, може містити антиоксиданти та поживні речовини.
  14. SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE: Консерванти, що допомагають зберігати продукт.
  15. PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL*, MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL*, CYMBOPOGON CITRATUS LEAF OIL*, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL*, LAVANDULA HYBRIDA OIL*, MELISSA OFFICINALIS LEAF OIL*: Ефірні олії, які можуть додавати аромат і мають потенційні ароматерапевтичні властивості.

Загалом, він містить декілька корисних інгредієнтів для догляду за шкірою, таких як алое вера, антиоксидантні компоненти та саліцилову кислоту.

В цілому, мені цей гель сподобався, він дбайливо очищує шкіру, не пересушуючи її, приємно пахне, досить економний в розході. Ціна за 150 мл вище середньої, але це дерматокосметика, та має цілком непоганий склад.

Caudalie Vinopure Purifyng Gel Cleanser