Mandarinka

Страшно не з косметикою, а коли вам її забороняють! #notscarywithmakeupclub

Страшно не з косметикою, а коли вам її забороняють! #notscarywithmakeupclub

Всім привіт! Сьогодні поділюсь тим, як мені ставили діагноз демодекоз і як я з ним боролась.

Спочатку я почала помічати, що моє обличчя почало сильно висипати, при цьому яскравих гнійних прищів не було. Одного вечора я вмивалася звичайним гелем, нанесла корейський крем на обличчя і воно стало червоним, наче у мене розвинулася страшна алергія. Я видала крем і нанесла звичайний, але обличчя залишилося червоним і дуже сильно свербіло 👹.

Наступного ранку я зі страхом нанесла свій звичайний крем, але обличчя знову запало, хоч і менше, ніж раніше.

Я звернулась до дерматолога, де мені призначили здати аналіз на демодекоз, але незвичним чином!

Страшно не з косметикою, а коли вам її забороняють! #notscarywithmakeupclub
Страшно не з косметикою, а коли вам її забороняють! #notscarywithmakeupclub
Страшно не з косметикою, а коли вам її забороняють! #notscarywithmakeupclub

Мені дали пробірки для аналізів і завернули їх в звичайну серветку і мій оплачений талончик.

  1. Потрібно розведені 1 чайну ложку соди в стакані теплої окріпної води.
  2. Обличчя потрібно протерти цим розчином соди. Спочатку я зробила це ватним диском, а потім просто вмивалася залишками води. Горіло обличчя жахливо - це було справжнім полум'ям! 🔥🔥🔥
  3. Обличчя треба обсушити серветкою.
  4. На весь ніч приклеїла скотч ЗВИЧАЙНИЙ КАНЦЕЛЯРСЬКИЙ СКОТЧ НА ОБЛИЧЧЯ. Оскільки у мене було 2 пробірки, то мені було достатньо 2 шматочків, але я боялася, що буду вертатися в ліжку і він відклеїться... Тому у мене було 4 шматочки (на лобі і на різних щоках).
  5. Вранці обережно знімаємо скотч і прикріплюємо його до пробірки. Знову завертаємо в серветку і несемо в лабораторію.

У мене таки виявили демодекоз і лікар мені зробив наступне призначення:

  • Засоби для догляду. Перше, що мені призначили для лікування демодекозу - маска від компанії Уріаж https://club.makeup.com.ua/post/20915/ + гель для умивання від компанії Уріаж https://club.makeup.com.ua/post/20384/ .
  • В аптеці я замовила болтушку, якою потрібно щоденно протирати обличчя. Вона надзвичайно сушила обличчя (+ слід пам'ятати, що використання крему заборонено), і навіть надає болючий жовтий відтінок обличчю.
  • Таблетки.

Загалом мені догляд допоміг, а любов до дерматокосмецевтики залишилась. І як тільки у мене з'являються проблеми - я звертаюсь саме до цих бестселлерів!