Свідома клієнтка

Як звузити пори без кислот?

Як звузити пори без кислот?

Привіт, лайфхак в кінці :)

Поки міцелярна вода з легкої руки маркетологів підкоряла серця жінок, я полюбила очищувати шкіру від макіяжу молочком. Я наношу його просто пальцями на обличчя, щоб уникнути зайвого тертя, та за допомогою ватного пафа, змоченого в молочці, знімаю макіяж з очей. Пробувала аптечні варіанти, органічні, було й професійне та навіть пробувала використовувати крем замість молочка. З того, що я пробувала мені дійсно дуже сподобалось молочко польського бренду AA Cosmetics Help Cleansing Milk, назва марки розшифровується як АнтиАлергенний, це молочко збагачено екстрактом солодки, ефективність якого проти пігментації доведена, екстрактом насіння гарбуза, гіалуроновою кислотою та іншими хумектантами. Воно не сушить і не щипає очі (далеко не кожне молочко володіє цими властивостями), не містить сильних очищувальних компонентів. Молочком можна користуватись 9 місяців після відкриття, мені ж його вистачило всього на 4 місяці, тому що воно густе. Мені складно виділити дію саме цього молочка на мою пігментацію і враховуючи, що очищувальний засіб проводить на шкірі мало часу, я і не покладала на нього великих сподівань.

Щоб звузити пори без кислот та добре вимити зі шкіри хімічні сонцезахисні фільтри за порадою я спробувала регулярно першим етапом очищувати шкіру молочком, яке містить у складі мінеральну олію, вона може позначатись у складі як mineral oil або paraffinum liqudium, а потім змивати його водою та вмиватися ніжним засобом, в мене це емульсія Cerave Hydrating Cleanser. Цей метод двоетапного очищення по моїм відчуттям значно більш лагідний ніж комбо з гідрофільної олії та пінки, ні одразу після такого вмивання, ні через 15-20 хв після очищення я не відчуваю нагальної потреби щось нанести на шкіру, бо вона не зневоднена, а пори в результаті чисті і від того виглядають меншими, хоч і не щезли повністю, але треба ну вже дуже близько підійти до дзеркала, щоб їх роздивитись, настільки близько в житті хтось може підійти тільки для поцілунку :) тобто вони нормального розміру.

Дякую, що прочитали 🤗

Про помилки в догляді https://club.makeup.com.ua/post/22142/