Vikulyk

#testmakeupclub

#testmakeupclub

Аромат Pink Sugar доволі дівчачий, кокетливий. На початку (декілька секунд)стартує запахом солодкої гарячої карамелі.

Згодом проявляється фруктова кислинка, але солодкавість все ще добре відчутна і за деякий час вона знову перекриває ту кислинку, в результаті і загалом я відчуваю булочку з корицею.

Це аромат дуже милий, він наче піднімає настрій, але не скажу, що це на 100% мій.

Аромат доволі насичений, стійкість середня , але напевне, як туалетної води досить нормальна.

Оцінка 6,5/10

#testmakeupclub

Тонік з гліколевою кислотою. Вирівнює тон шкіри, має відлущуючий ефект ( на другий день це помітно). Шкіра на дотик приємна і шовковиста.

Текстура дуже рідка, ніякої липкості не відчутно, він майже як водичка. Миттєво поглинається шкірою, і я не відчуваю надмірної сухості, хоч тонік кислотний.

Оскільки зараз осінь не боюсь його використовувати і зранку, але вийшовши на вулицю використовую спф.

Оцінка 8/10

Віск для брів дуже гарно і швидко вкладає волоски, фіксує непогано, краще ніж деякі дорожчі варіанти, але не так круто, як гель від люкс візаж, який я колись обожнювала і все шукаю заміну, але доволі непогано все ж, особливо, якщо порівняти з іншими подібними штучками.

Білого сліду чи плівочки не залишає, навіть коли засихає.

Об‘єм великий, має вистачити надовго.

Щіточка зручна, схожу часто дають з собою бровисти.)

8/10

Гель для брів для натурального ефекту, він не так захоплює волоски, як віск і фіксація менш триваліша, покриття тонше і не відчувається. Теж не залишає ніяких слідів і має зручну щіточку.

6/10

Дякую Мейкап за такий милий рожевий боксик, тестувати нові продукти-це завжди дуже приємно 🥰