Mariya Trofimova

Як добити своє волосся

Як добити своє волосся

Якщо ви очікували тут 100 пунктів, розчарую, їх буде всього два.

Я завжди сумлінно виконувала всі рекомендації, ніколи не лягаю спати з мокрим волоссям, завжди їх ховаю під куртку у холодну погоду, не перебуваю на сонці, користуюсь масками/бальзамами/олійками, не користуюсь випрямлячем, навіть не сушу волосся гарячим повітрям.

Так що ж я зробила не так?

1. Перетягування волосся резинкою.

Щодня я збирала волосся у косу і міцно зав'язувала резинку не доплітаючи до кінця.

Постійний тиск на волосся таки призвів до того, що волосся почало ламатися на цьому рівні та покидати грішну голову.

2. Відмовилась від фену.

"В мене не густе волосся і так висохне", "немає часу", "мені ліньки". Оскільки я працюю з дому, мені спішити нікуди, тому я перестала сушити волосся (але за необхідності тільки холодне повітря). Тривале набухання та повільне висихання призводить до розтріскування кутикули.

Привіт, сухе та пошкоджене волосся.

Своїми думками тему сушки волосся ділилась Анастасія https://club.makeup.com.ua/post/14673/

Але на своїх "гулях" досвід засвоюється краще.

На перший погляд, такі не суттєві речі, але в комплексі це коштувало моїй довжині -15 см (якщо ту солому взагалі можна вважати волоссям).

З одного боку, це не так і багато, а з іншого, раз на пів року я зрізаю не більше 5 см😕

Урок засвоєно, сирість розводити не буду 😁

Бережіть своє волоссячко❤️

Як добити своє волосся