Євгенія 👩

Порожні баночки листопада 🍁🗑️

Порожні баночки листопада 🍁🗑️

Всім привіт✌️

Для мене рубрика "порожні баночки" досить складна, тому що мені потрібно викинути все й одразу). Цього місяця я собі залишила окрему поличку і намагалася туди збирати всі порожні баночки і назбиралося їх чимало). До допису ще додала баночки-викидушки, які не порожні, але користуватися їми вже точно не буду👇

  • Парфумований гель для душу "Rose Wine” від Mareve
  • Відновлюючий шампунь "Повне відновлення 5" від Loreal
  • Цукровий скраб для тіла "What A Melon" від Mermade
  • Туш з ефектом об'єму від O’BAYS
  • Матувальний антибактеріальний тонік для обличчя від Under Twenty
  • Віск для депіляції обличчя Caramel (смужки)
  • Гель для укладки брів від Mayur
  • Бальзам для губ "Перлинне сяйво" від NIVEA
  • Консилер Maybelline New York Instant Eraser Multi-Use Concealer у відтінку 02 "Nude"
  • Тональний крем Maybelline New York Affinitone, відтінок 02 "Light Porcelain"

Дуже коротенько про враження👇

Думаю, що слова тут зайві). Mareve, то любов, а особливо серія "Rose Wine”, бо вона має неймовірно смачний аромат.

  • Смачний, насичений аромат, який нікого не залишить байдужим.
  • Приємна консистенція, гель дає не дуже густу пінку, але її цілком достатньо для очищення.
  • М'яко очищає шкіру, не залишає відчуття плівки, кремовості та липкості.
  • Не сушить і не стягує.
  • Економічна витрата.

Продукт, який частенько у мене на повторі, однозначно купуватиму і далі, звичайно ж рекомендую)

Після того, як я закінчила курс лікування волосся засобами Nioxin, з радістю повернулася до свого улюбленного шампуню від Loreal. Мій майстер проти цього шампуню, там силікони та бла-бла-бла). Мені все одно, моє волосся його любить, для мене це шампунь №1 для повсякденного використання:

  • Гарно та м'яко очищує.
  • Не сушить шкіру голови і не провокує лупу.
  • Пом'якшує волосся і дає їм легке зволоження.
  • Розгладжує, волосся не електризується.
  • Після нього відчувається чистота та свіжість.

Я користувалася ним близько 5 років поспіль і думаю, що користуватимуся і далі, вже купила другий флакончик). Для мене – це чудовий, бюджетний шампунь)

Я вже писала про цього красунчика в цьому дописі: https://club.makeup.com.ua/post/18803/. Мої враження з того моменту не змінилися, скраб - чудовий. Якщо вам ліньки переходити за посиланням, то копіюю його основні переваги сюди:

  • Приємна текстура, як візуально, так і тактильно).
  • Хороше, не травматичне очищення та відлущування.
  • Робить шкіру більш гладкою, приємною на дотик.
  • Не липне, не залишає маслянистої плівки на шкірі.
  • Має приємний аромат

Рекомендую цього кавунового красеня, 100% підійме настрій і поверне в літо, чого так не вистачає, коли за вікном такий армагедон).

Скраб від Mermade точно повторю, але хочу спробувати інші аромати).

В тому ж дописі (https://club.makeup.com.ua/post/18803/) були враження і від цьєї туші. Вони також не змінилися - туш відверто погана. Вона в мене не закінчилася, тому що я її практично не викорисовувала, але повністю висохла (через 2 місяці після відкриття). Нанести її на вії зараз просто неможливо.

  • Не дуже вдала щіточка, хоча й силіконова. Погано фарбує вії в куточках очей, залишає відбитки на віку і трохи дряпає шкіру.
  • Надає насичений колір, за рахунок чого фініш виглядає дуже натуральним та гарним.
  • Трохи витягує вії і надає їм дуже легкого обсягу.
  • Дуже низька стійкість. Ефект тримається 3-4 години і що найнеприємніше - через цей час туш починає обсипатися під очі, макіяж стає дуже брудним. З часом, туш стала обсипатися через 2 години після нанесення.

Загалом, туш дає гарний, натуральний ефект і якби вона була стійкішою, то я б із задоволенням замовила її повторно, але нажаль. Не рекомендую абсолютно.

Детальний допис тут: https://club.makeup.com.ua/post/19937/.

  • Тонік дійсно добре матує шкіру, можна навіть сказати, що до скрипу і при цьому, шкіра не сушиться. Ефект матовості триває близько 6 годин (без макіяжу).
  • Надає шкірі блиску та візуально вирівнює тон шляхом освітлення.
  • На дотик шкіра стає більш м'якою та гладкою.

Тонік чудовий, особливо, якщо враховувати його вартість. Хотіла його купити повторно, але не знайшла у наявності, моя вічна проблема😂. Однак, думаю, що купуватиму його знову. Рекомендую власницям жирного та комбінованого типу шкіри.

Я ще те вусате дівчисько, тому воскові смужки для видалення волосся з обличчя, завжди є в моїй косметичці). Я купую смужки від різних брендів, але одними з найвдаліших вважаю саме ці:

  • Комфортний розмір смужечки, особливо для надгубної області.
  • Відмінна липкість, смужка чудово приклеюється до шкіри, з першого разу.
  • Добре, майже ідеально висмикує волоски (у мене чорні та досить жорсткі, далеко не пушок).
  • Не викликає висипів та інших алергічних реакцій.
  • Економічна витрата.

Смужки на 4, але за ефектом мені подобається навіть більше, ніж Veet. Купуватиму повторно і можу радити)

Не гель, а бідося. Напишу про нього окремий допис). Мені казала Оксана К бути обережною з флакончиком, але мені це застереження не допомогло. Через тиждень використання, у тюбика просто відпала кришка з шийкою. Я спробувала її приклеїти, але безуспішно. У такому стані гель у мене пробув ще тиждень і я ризикнула нанести його на брови, результат - почали випадати брови. Текстура його змінилася і почала підсихати, коротше кажучи, продукт уже не придатний для використання, дуже шкода, адже флакон був майже повний.

Якщо абстрагуватимуться від жахливої упаковки, то можу сказати що:

  • гель непогано фіксує брови (у мене вони тверді).
  • Надає натуральний ефект.
  • Не залишає білих слідів.
  • Має цілком пристойну стійкість (близько 6-7 годин).
  • Не розмазує олівець/тіні для брів.

Якби не упаковка, то я замовила б цей гель повторно, так як його ефект мені сподобався. Однак упаковка зіпсувала все враження, не хочу знову викидати повний тюбик гелю в урну, тому повторно не куплю.

Найжахливіший бальзам, який у мене був. Напишу про нього окремий допис, ви повинні бачити це "диво" на губах🤣

  • Тяжка, вазелінова текстура.
  • Дуже сильно відчувається на губах, лежить як цемент.
  • Жахливий перламутровий відтінок, аля 90-ті.
  • Огидний смак.
  • Немає жодного доглядового ефекту.

Повторно, звичайно ж, не куплю, викинула практично повну тубу, тому що користуватися цим бальзамом неможливо.

Спочатку мені дуже подобався цей консилер:

  • Має чудову, пластичну текстуру.
  • Відмінний рівень перекриття недоліків, він добре приховував не тільки синці під очима, а й висипання, а також почервоніння.
  • Гарний, практично непомітний фініш.
  • Не сушив, не підкреслював текстуру шкіри, не западав у складочки.
  • Трохи навіть підлаштовувався під тон шкіри.

Цей консилер був незамінним у моїй косметичці, я навіть вгадала з відтінком, хоча спочатку він здався мені темним, але на обличчі виглядав супер.

А потім:

  • Він став дуже сильно окислюватися і потемнів на 2, а то й 3 тони. У ньому з'явилася якась неадекватна жовтизна(.
  • Пізніше, він взагалі став розшаровуватися.

Ну і в результаті я перестала ним користуватися, він просто стояв і чекав, поки я його викину, що я і зробила сьогодні).

Взагалі, консилер хороший і я його однозначно купила б повторно коли-небудь). Рекомендуватиму, але пам'ятайте, що він може дуже сильно окислюватися.

Цей тональний практично завжди є у моїй косметичці вже протягом 3-4 років):

  • Гарна, легка, рухлива текстура.
  • Прекрасно розподіляється і розтушовується як пензлем, так і спонжем.
  • Дає легке покриття, трохи сяюче покриття, без жирного блиску.
  • Відмінно вирівнює тон шкіри та освіжає його.
  • Ступінь перекриття недоліків: середня.
  • Не сушить і не стягує шкіри, не підкреслює текстуру.
  • Єдиний недолік: може виділяти лущення, якщо вони у вас є.

У мене вже є другий тюбик цього тонального крему, тому можна вважати, що я вже повторила покупку).

Однозначно рекомендую.

У мене є і консилер із тієї ж серії, що тональний крем - Maybelline New York Affinitone Concealer. Він чудовий, один із найкращих, які у мене є в косметичці. На жаль, ще кілька тижнів і він закінчиться, але я не можу знайти його в наявності в жодному магазині(.

Якщо хтось бачив цього красеня, дайте знати, будь ласка🙏

*Щось не дуже коротко і вийшло🤣, але дякую, якщо дочитали💕