Kizza

Осінні порожні баночки - догляд🍁

Осінні порожні баночки  - догляд🍁

Так, як баночок назбиралось доволі багато - я розділю свою розповідь на доглядові та декоративку. Сьогодні буде догляд😀

Так дійсно Cold. Так дійсно Fat burning. Детальніше про цю систему за цим посиланням.

https://club.makeup.com.ua/post/21199/

Якщо ліньки переходити і читати - все працює, дуже холодно перші рази, жир плавить, бинти довгі, скраб вогонь, крем норм, штани не варто купляти.Чи куплю - за потреби так, чи пораджу - звісно так✅

Крем скраб для рук і ніг Shelly.
Всю лінійку забрала додому мама, я собі лишила скраб. Він класний, цукровий, добре відлущує, мені не сподобався аромат, але то вже смаковщина.
Якщо не читали мій огляд - то він лежить туть https://club.makeup.com.ua/post/16055/ Чи куплю - ні, бо не маю звички робити такі ритуали. Чи пораджу - так✅

Lipikar Syndet AP+
Мій мастхев. І попу дитині помити і макіяж змити. Спробую знайти всі дописи де він фігурував і додати посилання.

https://club.makeup.com.ua/post/10513/
Можу прибрати всі умивалки і міцелярки, а його лишу. Він колись мені шкіру врятував🥰 І куплю, і пораджу✅

Міцелярка Skinbar з молочною кислотою і рисовим протеїном.
Хороша міцелярка, брала кілька штук по акції. Не їдка, не комедогенна, прищі не викликала, щоденний макіяж знімає. Це остання з 4 банок що я купляла. Як буде по вигідній ціні - обов'язково закуплюсь. Однозначне "так" і на куплю і на пораджу✅


Щось в цьому є, після першого дуо Лосьйон+шампунь чоловік помітив, що менше стало сипатись волосся. Зараз користує друге таке ж дуо і ніби почали з'являтись "baby hair". Я теж користувалась, мені сподобалось. Волосся дійсно стало менше сипатись. Свіжості вистачає дня на 3-4 тому цьому лосьйону однозначний лайк. І шампуню теж😉 Бекап куплений і вже активно користується. "Так" в обидва пункти ✅

ReNu MultiPlus.
Мій масхевище. Завжди зі мною протягом понад 10 років. Зараз використовую його для карнавальних лінз, або якщо пересушені очі. Так, лайфхак - якщо око сухе, або звідти треба щось вимити, а штучні сльози закінчились, можна це зробити засобом для зберігання лінз😉 Тут теж дабл "Так"✅

Old Spice Whitewater гель.
Не сподобався. Має більш спиртово-різкий запах ніж аналогічний Whitewater в синьому стіку. Закінчується швидше. При не акуратності може трохи протекти. Бо гель вилазить ще й тоді, коли просто тиснеш на упаковку. Спробували, більше купляти не будемо. А от тут вже дабл "Ні"❌


Скажу чесно - неосилила. Він таке враження, що вічний. Дві три краплі вистачає на обличчя, шию, зону декольте. А тут 200 мл. Короче відкритий він вже 1.5 року, а використала я лише третину. Не знаю чи тримати його до кращих часів, чи просто вже викинути, щоб не мозолив очі. Бо віддавати з таким терміном відкриття якось по "Piggy". Річ у тім, що псуватись там немає чому. А рука не тягнеться. Таким довгограючим засобам однозначне дабл "Ні"❌

За час ведення блогу на MUC, я почала уважніше дивитись на продукти і розумніше споживати. Звісно це працює лишень на догляді. Я стала менше скупати сироваток, масок кремів. Я їх купляю, але коли закінчується попередня банка. Я не доводжу до ситуації де купа напівпорожніх банок, а викинуть жалко. Це однозначно плюс, бо раніше вміла і практикувала 3-4 маски для волосся, кілька сироваток, кілька кремів на будь-які випадки життя і в якийсь момент розуміла, що вся поличка заставлена напівпорожніми банками до яких я втратила цікавість, а викинуть "жалко".

Жалко повернула бджілці, а сама почала уважніше ставитись за кількістю і якістю продуктів на своїй поличці😻