Фісташка

Філер для волосся від бренду Joko Blend. Боялась перевіряти на своїх кучерях

Філер для волосся від бренду Joko Blend. Боялась перевіряти на своїх кучерях

Я користувалась філерами Lador років 5 тому, коли ще вирівнювала волосся на постійній основі. Це був шикарний замінник кератину і інших жорстких методів вирівнювання волосся. Я робила філер раз на місяць і під час сушіння витягала волосся гребінцем.Мені цього вистачало для розгладжування. Без філера я могла випрямити волосся тільки за допомогою вирівнювача. Тому це було порятунок мого волосся

Потім я почала повертати свої кучері і використовувати метод кучерявої дівчинки. З того часу жоден філер не торкався мого волосся…. До цього моменту

Настав час пробувати філер для волосся Joko Blend.

Пакування непримітне. Звичайна картоночка з пластиковим тюбиком всередині. На пакуванні вказана вся важлива інформація, включаючи покрокову інструкцію використання. Відкривати було трошки важко, але це окей для таких пакувань.

Сам філер напівпрозорий, ніжного рожевого кольору. Рідкий як водичка.

Об'єму вистачило тик-впритик на мою довжину (трошки нижче плечей). Тому якщо у вас волосся довше, або густе то краще брати кілька штук.

Бажано завчасно підготувати всі речі що знадобляться нам для процедури. Що б не бігати потім з мокрою головою по квартирі 🙂

Отже, що нам знадобиться:

- Філер

- Ємність для змішування

- Води в тому ж обємі що і філер

- Ложечка для змішування

- Шампунь щоб помити голову

- Шапочка для душа

- Тюрбан або рушник

- Фен

Покрокова інструкція:

1. Спочатку треба вимити голову шампунем. Не наносьте ні кондиціонер, ні інші засоби окрім шампуню

2. Підсушити волосся рушником. Маю на увазі що треба промокнути волосся що б з нього не стікала вода, але воно повинно бути вологим

3. Далі починаємо змішувати нашу суміш. Треба в місткості змішати філер і воду в пропорції 1 до 1. І потім ложечкою розмішувати до тих пір, поки він не стане схожим на манну кашку. Я мішала десь хвилину - півтори.

4. Коли суміш готова, наносимо її на волосся. Промазуємо кожне пасмо і проходимось по всій довжині. Відступаємо від коренів десь на 5-7 сантиметрів, що б не зачепити шкіру голови.

5. Потім вдягаємо шапочку для душа

6. Далі беремо фен і гарячим повітрям прогріваємо волосся в шапочці для душа.

7. Потім я вдягаю тюрбан і знову прогріваю.

8. Тримаємо суміш на волоссі десь 20-30 хвилин

9. Змиваємо суміш теплою водою без шампуню. Сушимо волосся феном

10. Радіємо результату.

Вся процедура зайняла у мене десь пів години (помити голову, приготувати все, прогріти). Далі ходила займалась своїми справами. Тож це все досить легко

І до найцікавішого. Я боялась що філер розпрямить мої кучері, бо це вперше я використовую його без вирівнювання. Але результат виявився набагато кращим за мої очікування. Після укладки я побачила що волосся стало більш гладким, було менше пуху. Кучері більш акуратні і оформлені. Трошки більше блиску. Звичайно воно не зробить з пошкодженого волосся знову здорове, але допоможе надати волоссю більш доглянутий вигляд. А це все що треба мені.

Результату вистачило десь на 3 тижні. Після волосся почало знову повертати до свого звичайного стану.

Мені сподобався результат тому я однозначно рекомендую засіб