Lily♥️

Rilastil. Крем для обличчя для відновлення водного баланcу шкіри.

Rilastil. Крем для обличчя для відновлення водного баланcу шкіри.
Rilastil. Крем для обличчя для відновлення водного баланcу шкіри.
Rilastil. Крем для обличчя для відновлення водного баланcу шкіри.
Rilastil. Крем для обличчя для відновлення водного баланcу шкіри.

Пройшло вже два місяці, як я користуюсь кремом від Rilastil. Цей бренд не є досить популярним, проте він давно мене зацікавив і перший продукт з якого я розпочала знайомство став саме крем для обличчя.

Це аптечна косметика з доволі непоганим складом. Проте як відреагує моя чутлива шкіра обличчя, було важливо, та визначило чи буду я ще щось купувати з цього бренду.

Обрала саме крем для відновлення водного балансу, для нормальної та комбінованої шкіри. Також нагадаю, що я маю досить чутливу шкіру. Пакування в металевй тубі, обʼєм 50 мл– мені сподобалось. Бо як виявилось така туба, хоч і не кожному зручна, проте вона набагато краще збергіає сам продукт, а ніж пластикова упаковка.

  • крем має легку, приємну консистенцію, яка швидко вбирається, проте дещо відчувається липкість
  • досить непогано відновлює гідроліпідний баланс шкіри
  • у складі є гіалуронова кислота
  • підходить як основа для макіяжу

Я використовую крем як правило лише зранку, ввечері зволоження від нього мені не достатньо, і ця версія думаю буде гарно підходити на більш теплу пору року, тому зараз план повернутися до Bioderma Defensive.

ПУСТІ БАНОЧКИ:

З найулюбленішого за попердній рік виявився просто ідеальний SPF, який я однозначно повторю, бо у ньому було чудово все: склад, дія, текстура.

Я одна з перших в Make Up Club створила детальний допис про цей засіб, і дуже рада, що за моєю рекомендацією він підійшов багатьом дівчатам!

Детально про цей SPF у моєму дописі ( засобу доречі мені вистачило практично на 7 місяців):

https://club.makeup.com.ua/post/14624/

Також чудовою виявилася масочка для обличчя від бренду Lancaster, яка неодноразово рятувала не лише влітку, але й в холодну пору року. Lancaster Skin Essentials Comforting Balm Mask: гарно заспокоює та відновлює шкіру.

Отож я і далі продовжую щось тестувати новеньке, але моя любов до аптечної косметики залишається незмінною.💗

Rilastil. Крем для обличчя для відновлення водного баланcу шкіри.
Rilastil. Крем для обличчя для відновлення водного баланcу шкіри.
Rilastil. Крем для обличчя для відновлення водного баланcу шкіри.