Чистикова Дар'я

Lamel чи GlamBee ? Частина 2

Lamel чи GlamBee ? Частина 2
Lamel чи GlamBee ? Частина 2

Вирішила продовжити порівняння майже найпопулярніших брендів у спільноті та офлайн магазинах GlamBee та Lamel. З першою частиною ви можете ознайомитись тут https://club.makeup.com.ua/post/24127/

На цей раз героями допису стануть туш LAMEL Make Up 5XL Volume Mascara та туш GlamBee Fine My Wings. Хоча і останні півроку я підсіла на Maybelline, але треба тестувати і інші 😉 Тож почнемо:

Ціна
Glambee 79.9 грн, Lamel на сайті мейкапу в кінці грудня я брала за 80 грн (зараз актуальна на знижках). В межах мого експеременту вважаю однакова, тобто один ціновий сегмент ➕

Щіточка, пакування, обмежувач
Додаю фото щіточок для наглядності:

У Lamel щіточка більш об'ємна, щільність з різних боків різна. Пакування як я люблю, чорне без надмірностей, з мінусів не було ніякого додаткового пакування, лише наліпка по лінії відкриття, це дає надію що до цього їй ніхто не користувався. У Glambee навпаки, туш була затянута плівкою, дизайн рожево милий, у стилі виробника. Щіточка теж масивна, йоршиста, щетинки довгі, пружні та досить густі.

Обидві щіточкі відносно зручні, хоча і завеликі по об'єму.

Якщо порівнювати довжину щіточки з ручкою це 11.9 см і 10.5 см, Lamel та GlamBee  відповідно. Мені були комфортні в нанесенні обидві, явної різниці не відчула.

Обмежувач у GlamBee — це просто катастрофа, щіточка набирає ну дуже багато продукту, доводиться буквально віджимати її перед використанням, від цього така чвака 🙈. У Lamel все добре, ніякого "додаткового віджиму" не потрібно, набирається рівно стільки скільки треба.

Колір та консистенція
Кольори гарні, насичено чорні та добре профарбовують. Нарікань немає до жодного з брендів. Консистенція рідка, як у лосьону, через 3 тижні стали трохи густішими та більш кремоподібними 👌

Аромат
Присутня ледве помітна віддушка, у Glambee зовсім трохи більш відчутна, але комфортна та не різка.

Результат нанесення
Наглядий результат 'до', 'після' та многошаровості :

Стійкість
Саме цікаве, це власне майже основний критерій вибору туші, принаймні у мене.

На одне око я нанесла туш Lamel, на інше Glambee. В процесі експеременту намагалась себе контролювати щоб випадково не чіпати очі. Власне результат ⬇️

Через 4 години, в принципі візуально все було добре на обох очах, а от вже під кінець робочого дня, через 8 годин Lamel почав безбожно сипатися.

Я, як фанат продукції Lamel, не могла робити висновки лише по одному експериментну, тож повторювала його знову і знову. Ситуація повторювалася — GlamBee однозначно виграє по цьому параметру.

Відчуття на очах
Ніякого печіння, свербіння чи негативних реакцій на жодну туш, все добре 🤌

Демакіяж
В обох випадках з легкістю справляється міцелярка та молочко для зняття макіяжу, впевнена так само добре впорається і гідрофільна олія.

Загальні враження та висновки
Після нанесення сподобались обидві, дали трохи довжини, трохи об'єму, якщо порівнювати з тим що було до то на тверду оцінку 'добре', але без вау ефекту. Це звичайно не ті туші, покупку яких я планую повторювати, адже стійкість не дуже. Але якщо вже обирати або треба cаме бюджетна туш раджу GlamBee, незважаючи на несуттєві плюси Lamel 🤗