classisinternal

Маска для волосся від A Bonne

Маска для волосся від A Bonne
Маска для волосся від A Bonne
Маска для волосся від A Bonne

Скажу одразу, з доглядом для волосся в мене все просто і по мінімуму (наскільки це можливо), для мене головне аби продукти підтримували моє волосся в гарному стані.

Волосся я не фарбую, не висушую феном, воно в мене тонке, пряме та може плутатись.

Тому шукаю продукти, які будуть давати обʼєм, товщину волоссю, а якщо ще й допомагає з розчесуванням – ще краще.

Як ви зрозуміли, не шукаю супер відновлюючий догляд, так як якість мого волосся це допускає😇

Мінусів я не знайшла для себе, ну можливо лише те, що кортіло мені вже скоріше закінчити маску, а вона якась безкінечна була як наче😂 (вистачило на мою середню довжину на 3 місяці приблизно).

Плюси:

  • ненавʼязливий (наче травʼяний) аромат
  • густа консистенція
  • продукт МОЖНА наносити на корені волосся😳 (дійсно так і написано, була здивована, але я використовувала на всю довжину і обʼєм від цього не зникає)
  • не треба довго тримати, 5-10хв
  • робить волосся розсипчастим, легко розчісуються навіть мокрі пасми
  • злегка обтяжує (я таке люблю, це і додає товщини волоскам, на мою думку)

Чи повторю покупку? Ні)))

І не тому що продукт поганий, я просто люблю тестити нові продукти і загалом планую переходити на укр бренди☺️

Цей продукт я б навіть з радістю повторила ще!

Купувала на пробу собі міні пакетик в обʼємі 70 грам ще десь пів року тому і приємно була вражена цим сольовим скрабом:

  • короткий і зрозумілий склад
  • має відбілюючий ефект
  • полірує шкіру краще звичайних скрабів з сіллю не дивлячись на те, що часточки солі доволі дрібні, порошкоподібні (здається має кислоту в складі)
  • не подразнює шкіру
  • мінімальний аромат

Використовувала разом зі своїм звичайним масляним скрабом (просто засипала вміст пакетику в банку зі скрабом).

Так як продукт сухий, у вигляді порошку, я радила б наносити його на мокру шкіру, або додавати трохи води для легшого використання.

На жаль, продемонструвати на фото не можу, давно використала🥲

Дійсно раджу, якщо ви, наприклад, полюбляєте кислоти в догляді за тілом, цей сольовий скраб не гірше очищає та вирівнює текстуру шкіри.