Швець Карина🤍

Парфумовані креми для тіла L'Erbolario

Парфумовані креми для тіла L'Erbolario

З цими кремчиками мене познайомила alena.rosee, за що їй велика дяка, бо я люблю всякі пахучки для тіла, особливо креми/баттери/лосьйони і все в такому напрямі.

У мене було два семпли з абсолютно протилежними ароматами: перший - східний і насичений, а другий - солодкий, більш легший та повсякденний.

Парфумовані креми для тіла L'Erbolario
Парфумовані креми для тіла L'Erbolario

Аромат однозначно східний, але одразу зазначу, що він не дуже сильно насичений і не душить, шлейф за ним не тягнеться (максимум - перші 10-20 хв). Тобто він не буде перебивати ваші парфуми.

Початкова нота: Бергамот, Кардамон, Танжерін

Нота серця: Ангеліка, Геліотроп

Кінцева нота: Амбра, ваніль

На старті я не можу розрізнити ноти по черзі, вони всі звучать дуже збалансовано і йдуть в спеції. Я точно чую на початку кардамон в поєднанні з бергамотом, які віддалено звучать схоже на насичений, міцний чорний чай у заварнику.

Поряд з тим можна почути деяку пудровість, що дає, вірогідніше за все, геліотроп. Ніяких ванільних акордів тут немає для мене, а от ноти амбри дають аромату густе і насичене звучання. Також я тут однозначно чую ладан, хоч він і не зазначений у піраміді.

В цілому цей аромат як на мене унісексовий, бо я бачу його і на чоловіках також. Він доволі специфічний, таке не всім сподобається, от слово «міцний», як на мене, найкраще описує цей запах. Міцний аромат бергамоту, щедро притрушений спеціями кардамону і гвоздики.

Коли вперше нанесла, то запах здався дуже знайомим, я сиділа і години дві перебирала в голові всі відомі мені аромати і не могла зрозуміти, що ж воно таке. А потім як зрозуміла - це ж майже 1:1 Oriflame Amber Elixir Night (писала про нього тут -> https://club.makeup.com.ua/post/12726/ ). Тільки в L’Erbolario трохи явніше бергамоту, тому цей аромат більше віддає чаєм. Тепер шкодую, що я продала влітку Amber Elixir Night🙄

🍊Аква (вода): використовується як розчинник

🍊Гліцерин: зволожувач

🍊Вода зі шкірки мандаринових цитрусових: антиоксидантні властивості

🍊Дикаприловий ефір: пом’якшувальний засіб і розчинник

🍊Олія насіння Helianthus annuus (соняшнику): емолент

🍊Полігліцерил-2 стеарат: емульгатор

🍊Parfum (аромат)

🍊Цетеариловий спирт: пом’якшувач і емульгатор

🍊Гліцерилстеарат: емульгатор і пом'якшувач.

🍊Стеариловий спирт: пом'якшувач і емульгатор.

🍊Olea europaea (оливкова) неомилювана олія: отримана з оливкової олії, має зволожуючі властивості.

🍊Олія ядра арганії шиповидної: Арганова олія, багата антиоксидантами та жирними кислотами, зволожує та живить шкіру.

🍊Екстракт шкірки мандарина з цитрусових: екстракт, отриманий з шкірки мандарина, може мати антиоксидантні властивості.

🍊Екстракт плодів Elettaria cardamomum: Екстракт плодів кардамону може мати антиоксидантні та заспокійливі властивості.

🍊Екстракт фрукта Phoenix dactylifera (фініка): екстракт фрукта фініка, багатий антиоксидантами та може мати зволожуючі властивості.

🍊Масло насіння Theobroma cacao (какао): пом'якшувальний і зволожуючий засіб

🍊Масло насіння Cocos nucifera (кокосове): пом’якшувальний і зволожуючий засіб, отриманий з кокосового горіха.

🍊Масло насіння Шореї робусти: також відоме як масло солі, отримане з насіння дерева Шореа робуста, воно зволожує та заспокоює.

🍊Олія насіння сафлору (Carthamus tinctorius): пом'якшувальний і зволожуючий засіб.

🍊Олія насіння Brassica campestris (ріпакова): пом’якшувальний і зволожуючий засіб.

🍊Екстракт листя Rosmarinus officinalis (розмарину): антиоксидант і засіб, що кондиціонує шкіру.

🍊Каприлілкаприлат/капрат: пом’якшувальний та кондиціонуючий засіб для шкіри.

🍊Коко-каприлат: пом'якшувач, отриманий з кокосової олії.

🍊Токоферол: Вітамін Е, антиоксидант

🍊Мікрокристалічна целюлоза: наповнювач і стабілізатор.

🍊Целюлозна камедь: загущувач і стабілізатор.

🍊Ксантанова камедь: загущувач і стабілізатор.

🍊Лимонна кислота: регулятор pH і антиоксидант.

🍊Альфа-ізометил-іонон, цитраль, кумарин, бензиловий спирт, гідроксицитронелаль, лімонен, ліналоол: ароматичні інгредієнти.

🍊Сорбат калію, бензоат натрію: консерванти для запобігання росту мікробів у продукті.

Цей крем має трохи легшу текстуру (видно по фото, але по факту майже не відчувається різниця) і зовсім інший аромат.

Він також легкий, з нотами пудровості, дуже сильно квітковий. Нагадує весну, літо і тепло, чистоту.

Початкова Нота: Бергамот, Мандарин

Нота серця: Апельсиновий цвіт, Троянда, Тубероза, Франжипані

Кінцева нота: Амбра, Боби тонка, Кедр

Аромат настільки цільний та гармонійно звучить, що тут і не потрібно розкладати його на ноти.

Я не знаю, як пахне франжипані (інша назва цього дерева - плюмерія) - ніколи не доводилося бачити його в житті. Але все ж таки з описів аромату квітів у різних статтях можу зробити висновок, що тут квіти плюмерії звучать дуже гучно, до того ж додається аромат пудри (багато-багато, і саме вона мені дає відчуття чистоти) і цитрусів - саме мандаринок, а не лимонної кислоти і свіжості.

Щодо стійкості - тут вона набагато менша, ніж у Tangeri, бо вже буквально через 2,5 години я абсолютно не відчувала аромат на тілі.

Все ж таки це не дивно, бо попередник був густим східним ароматом, а Frangipani - легкий квітковий.

🌸Aqua (Вода): Розчинник

🌸Полігліцерил-3 рисовий бранат: Емульгатор

🌸Вода з квітки/листя/стебла плюмерії червоної: вода, отримана з квітки, листя та стебла плюмерії червоної, потенційно використовується через її ароматичні та кондиціонуючі властивості шкіри.

🌸Гліцерин: зволожувач

🌸Дигептилсукцинат: пом'якшувальний і кондиціонуючий засіб

🌸Коко-каприлат/капрат: пом’якшувач, отриманий з кокосової олії.

🌸Parfum (аромат)

🌸Дикаприлиловий ефір: пом’якшувач і розчинник

🌸Цетеариловий спирт: пом'якшувач і емульгатор.

🌸Олія насіння Helianthus annuus (соняшнику): пом’якшувач

🌸Гідрогенізовані рослинні гліцериди: пом'якшувач, отриманий з рослинного гліцерину.

🌸Olea europaea (оливкова) неомилювана олія: отримана з оливкової олії, має зволожуючі властивості.

🌸Екстракт квітки/листя/стебла плюмерії червоної: екстракт квітки, листя та стебла плюмерії червоної може мати властивості кондиціонування шкіри.

🌸Cocos nucifera (кокосова) олія: пом’якшувальний і зволожуючий засіб, отриманий з кокоса.

🌸Токоферол: Вітамін Е, антиоксидант і засіб, що кондиціонує шкіру.

🌸Коко-каприлат: пом'якшувач, отриманий з кокосової олії.

🌸Каприлілкаприлат/капрат: пом’якшувальний та кондиціонуючий засіб

🌸Сополімер капрілоілгліцерину/себацинової кислоти: засіб для кондиціонування шкіри та формування плівки.

🌸Екстракт листя Rosmarinus officinalis (розмарину): антиоксидант і засіб, що кондиціонує шкіру.

🌸Олія насіння Brassica campestris (ріпакова): пом’якшувальний і зволожуючий засіб.

🌸Ксантанова камедь: загущувач і стабілізатор.

🌸Целюлозна камедь: загущувач і стабілізатор.

🌸Мікрокристалічна целюлоза: наповнювач і стабілізатор.

🌸Лимонна кислота: регулятор pH і антиоксидант.

🌸Цитронелол, кумарин, гераніол, гідроксицитронелаль, лімонен, ліналоол, бензиловий спирт: ароматичні інгредієнти.

🌸Сорбат калію, бензоат натрію: консерванти для запобігання росту мікробів у продукті.

Зволожують обидва креми нормально - комфортні відчуття без перенасичення і сухості.

Сильно порадувала стійкість Tangeri, але Frangipani мені сподобався набагато більше і я б собі взяла повнорозмір (якби не було так дорого🤪). Але аромат настільки приємний та заворожуючий, універсальний, що я навіть подумую про відливант парфуму з цим запахом - ну дуже вже приємний.

Дякую любій alena.roseealena.rosse , що познайомила мене з цими кремчиками 💕