Anna_feerie

Cos de baha M.A. Peptide serum: сироватка з пептидами, яку вам точно треба!))))

Cos de baha M.A. Peptide serum: сироватка з пептидами, яку вам точно треба!))))

Не думала, що буду в такому захваті від засобу з пептидами, адже обіцяють багато, та хіба можуть косметичні інгредієнти розгладжувати зморшки, вирівнювати колір обличчя, освіжати та загоювати недоліки?!

Виявляється, можуть! Тільки, якщо то правильні пептиди і, як кажуть лікарі, "правильний пацієнт")) Почнемо з останнього: в мене комбінована шкіра (була жирною, але завдяки догляду вже не можу її назвати такою), бувають висипання, постакне, розацеа та гіперчутливість на додачу. Ось таке комбо 🤪 Та я не впадаю у відчай, а спокійно лікую шкіру зсередини та ззовні.

Тож, сироватка Cos de baha M.A. Peptide serum.

Cos de baha M.A. Peptide serum: сироватка з пептидами, яку вам точно треба!))))
Cos de baha M.A. Peptide serum: сироватка з пептидами, яку вам точно треба!))))

А ще в нас тут є ніацинамід, гіалуронка, бета-глюкан та трав'яні екстракти. Взагалі, я обожнюю корейський натуральний догляд -це якесь магічне поєднання природних складових та задоволення при нанесенні: нічого не тече, не скочується, шкіра не жирнішає тощо.

Сироватка має консистенцію прозорого гелю, потрібно всього 1-2 краплини на все обличчя. Далі обов'язково закриваємо кремом/емульсією, щоб запобігти втраті вологи.

Я навіть не помітила, як додавання одного продукту до звичної рутини покращив стан моєї шкіри. Обличчя стало менш червоне, мімічні зморшки не такі виразні, навіть дівчатка в дописі про крем під очі https://club.makeup.com.ua/post/2814/ дали мені на 10 років менше від мого віку😆.

Я реально в захваті, тепер хочу спробувати ще сироватку з азелаїновою кислотою від Cos de Baha, та й цю неодмінно треба повторити. Всім гарного настрою, здорової шкіри та спокійних нервів! 🙏