Дарина🦉

Розчин магнієво-мінеральний "Магнієва олія" Bisheffect

Розчин магнієво-мінеральний "Магнієва олія" Bisheffect

Всім привіт!

Прочитавши допис @Євгенія 👩https://club.makeup.com.ua/post/11903/ , як цей засіб її виручив в складні часи, + моя любов до цього бренду, підштовхнули мене до покупки цього засобу. Завжди було цікаво, що воно таке!

Тож "Магнієва олія" від Bisheffect :

Зовнішній вигляд:

Простий флакон, з міцного пластику, на якому є вся необхідна інформація для споживача + картонна упаковка, і в середині інструкція.

Гарно працюючий розпилювач. Об'єм 250 мл.

Склад:

Aqua, Magnesium Chloride

Аромат та консистенція:

Аромат повністю відсутній.

Консистенція - рідка масляниста водичка, прозорого кольору. Текстура дуже легка, мені нагадує "суху" олію, яка дуже швидко вбирається, не залишаючи ніяких слідів та липкості.

Олію можно застосовувати для:

  • догляду за шкірою голови в профілактиці і лікуванні випадіння волосся (саме це для себе, в першу чергу я і обрала;
  • як допоміжний засіб при болях та запаленнях у мязах та суглобах, при судомах;
  • при запальних процесах на шкірі;
  • як нетоксичний дезодорант.

Я використовую олію для волосся та при болі у м'язах (для кожного з пунктів, різний метод застосування, тож уважно читайте інструкцію, щото застосування та противопоказань!!!).

На волосся:

Я наношу олію, як радить виробник, на шкіру голови та роблю масаж, через 15 хвилин змиваю теплою водою. Відчувається легкий термоефект, але без печіння. Використовую два рази на тиждень. Читала, що дівчата наносили і на кінчики, але в мене вони сухі, тож побоялась.

Що помітила:

  • волосся набагато менше стали випадати (бо на весну, прям проблема в мене);
  • скоротила миття волосся (маю жирний тип шкіри голови, це великий плюс для мене).
  • волосся стає набагато міцніше.

При болях та запаленнях у м'язах та суглобах, при судомах:

Тут все просто, невелику кількість наношу на проблемну ділянку, та роблю масаж (легкими рухами), кровообіг стимулює поглинання олії.

  • дуже швидко розслабляє;
  • миттєве полегшення в м'язах;
  • шкіра стала більш пружна та еластічна;
  • після використання концентратів для ванн та олії, судоми мене давно не турбують, чому я дуже рада, бо це, те ще задоволення.

Можу сказати, що 2 роки тому, мені дуже не вистачало такого засобу, тому раджу придбати цю багатофункціональну олію!

Всім дякую 🦉

Розчин магнієво-мінеральний "Магнієва олія" Bisheffect
Розчин магнієво-мінеральний "Магнієва олія" Bisheffect