Свідома клієнтка

#Ihaveno

#Ihaveno

В мене немає, але я хотіла б:

  1. Сироватка. Між мною і сироваткою стоїть моя нетерплячість, я хотіла б сироватку на зиму на день, яка миттєво всмоктується, щоб не чекати між нею і нанесенням крему. В мене є кремові вечірні сироватки та я просто використовую їх наче то крем (і так можна, не всі сироватки треба закривати кремом). З чим? Ніацинамідом, пептидами, вітаміном С? Було б добре з усім одразу :)
  2. Тінт для губ. Хотіла б спробувати красиві та стійкі тінти для губ, декілька разів додавала в кошик тінт від Colour Intense і остаточно вийняла, коли прочитала, що він може замастити все.
  3. Термотуш. Давненько в мене не було термотушей, а це зручно, особливо для таких як я, хто фарбує очі ще чимось окрім туші раз на пів року.
  4. Палетка мінеральних тіней Everyday Minerals. Чиста мінеральна косметика не має періоду після відкриття, якраз те що треба при моїй частоті фарбування.
  5. Дзеркало для макіяжу з підсвіткою. Чимало всього для макіяжу вийшло, як для людини, що толком не фарбується :)
  6. М’які бігуді великого діаметра з проволокою. Сумніваюсь, що крутитимусь на них часто, та інколи хочеться внести різноманіття у своє прямоволосе життя.
  7. Масажна щітка для волосся типу Tangle Teezer або Janeke, здається, обидві хороші. Я люблю свої карбонові гребні та хочеться ще масаж, пробувала для цього щітку для миття волосся, вже й не пам’ятаю кому її потім збагрила.
  8. Якісні резинки для волосся Invisibobble та красива шовкова резинка (для дому та «в люди»).
  9. Кюретка для педикюру. Мені страшно, але треба освоїти кюретку, раз я вже не ходжу на педикюр.
  10. Набір для японського манікюру. Люблю гарні нігті й не люблю змивати лак.
  11. Рушник для миття тіла. Ще одна японська штука. До речі, ви знали, що в Японії красивими вважаються не великі губи, а малі, і дівчата з великими губами навіть втягують їх та комплексують?
  12. Парфум для волосся. Дізналась з Клубу, що існують парфуми для волосся і тепер хочу на літо.
  13. Аромадифузор для дому. Така штука дуже сподобалась би моїй мамі.
  14. Лосьйон для тіла. Так, в мене немає лосьйону для тіла. Каюсь, зізнаюсь, виправитись не обіцяю.
  15. Гуаша для тіла м’яти целюліт де є і де нема.

Немає і не хочеться (цей список можна продовжувати нескінченно):

  1. Маски для обличчя. Маски для обличчя, які потрібно змивати, я б зараз робила тільки якби мені за це платили.
  2. Твердий шампунь. Це цікавий формат, мені більше припали до душі шампуні для темного волосся з пігментами.
  3. Маски для волосся. Відтоді як перукар переконала мене почати користуватись не тільки шампунем, а ще й бальзамом для волосся я ще досі вважаю, що в мене чималий догляд.
  4. Незмивні засоби для волосся. Вони відчуваються мені як зайві, спроби були.
  5. Сироватка для зони навколо очей. Якщо керуватись поняттям skintuition, то я відчуваю, що шкіру навколо очей не треба переобтяжувати, крему досить.
  6. Електроепілятор. Він в мене є та вже не користуюсь, боротьба зі врослим волоссям була програна, а гоління освоєне заново.
  7. Девайси для обличчя. Я просто знаю, що мене на них не вистачить.
  8. Окремі скраби для рук та стоп. Я досі дивуюсь, що в мене взагалі є скраб.
  9. Ензимні пілінги. Азелаїнова кислота замінює мені легкий пілінг і не треба додатково вмиватись: ввечері нанесла, зранку змила, краса.
  10. Сироватка для тіла. Маркетинг не стоїть на місці, якщо ви ще не бачили сироватки для тіла, тоді ми йдемо до вас.
  11. Підводка для очей.

Отак почитаєш і ніби зовсім немає в мене косметики :)