Дарина🦉

Полтавський "Кристалічний концентрат"

Полтавський "Кристалічний концентрат"
Полтавський "Кристалічний концентрат"

Попереду вихідний, а значить це запланований відпочинок з Bisheffect. Це мій не перший концентрат для ванн, від цього бренду. Перше знайомство було з кристалічного концентрату для ванни "Антистрес" з ароматом лаванди, про нього писула тут https://club.makeup.com.ua/post/29418/ це мій фаворит, і "Магнієві пластівці" які мають гарний вплив на мою нервову систему https://club.makeup.com.ua/post/29716/.

Сьогоднішній гість Полтавський "Кристалічний концентрат", без домішок, без сильно виразного аромату та без яскравого кольору. Це гарний варіант, для тих, хто ще не знайом з чарівними засобами.

Зовнішній вигляд

Біле звичайне пластикове відерце, з прозорою кришечкою. Дуже просте та зручне пакування, як для такого засобу. На упаковці є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 1000 мл.

Аромат та консистенція

Аромат майже відсутній, легких запах хвойних олій.

Консистенція - "м'які" кристали, пастообразна текстура (з рідиною (більш схоже на маслянисту воду), але її не багато), білого кольору. Мене заспокоює сама текстура, коли починаешь мешати кристали, вони так приємно "хрустять", дуже приємно для моїх вух.

Склад (інформація з сайту):

Розчин природного бішофіту, гліцерин, кокамідопропілбетаїн, полісорбат-20, камедь гуарового дерева, натуральні олії ялівцю, ялиці, евкаліпта.

Природні компоненти підсилюють ефект іонів магнію, здійснюючи релаксувальну дію.

Спосіб застосування:

Для ванни - 100-150 мл концентрату на 100 л води. Приймати ванну 15-20 хвилин.

Засіб знижує артеріальний тиск, покращує сон, знімає стрес. Він прекрасно підійде для профілактики хвороб серця, а також людям, які відчувають хронічну втому та емоційне виснаження.

Бішофіт має великий перелік показань та дії засоба.

Що дає мені цей концентрат?!:

  • Чисту шкіру без висипів (особливо турбувала спина);
  • Знимає біль у м'язах (він так розслаблює, що треба встигнути достатися ліжка);
  • Він дійсно має гарний вплив на сон, та зранку відчуття виспаної людини з настроєм;
  • Моя нервова система любить навіть гратися з текстурою засобу (заспокійливі властівості в нього є, і це точно);
  • Для мене це бюджетний та дієвий варіант, зробити спа вдома. Вже є такий окремий день , "День з Bisheffect";
  • Дуже простий в використанні (обов'язково читаєте інструкцію);
  • Засоби надають мені настрою та гарного самопочуття.

Щиро рекомендую спробувати, бо засоби дійсно варті уваги!

Дякую🦉

Полтавський "Кристалічний концентрат"
Полтавський "Кристалічний концентрат"