Вікторія М🌹

Боїтеся робити депіляцію над верхньою губою?

Боїтеся робити депіляцію над верхньою губою?

Був час, коли я дуже боялася кремів для депіляції обличчя
Бачила як мама використовувала якийсь крем від Avon і потім ходила майже з опіком 😬
Та коли вже я сама тестила креми Caramel для тіла і добре реагувала на них, то наважилась у них взяти і для обличчя одненький
До складу крему входять олія аргани, какао, мигдалю й екстракт ванілі, які забезпечують особливу м'якість, що дуже важливо для цієї ніжної зони

Боїтеся робити депіляцію над верхньою губою?
Боїтеся робити депіляцію над верхньою губою?

Важлива інформація перед використанням, якою не варто нехтувати

Для успішного, безболісного й ефективного проведення процедури дотримуйтеся рекомендацій виробника: обов'язково проведіть тест препарату на чутливість - невелику кількість засобу нанесіть на внутрішню частину вигину руки, за п'ять-десять хвилин змийте прохолодною водою. Якщо протягом 24-х годин на шкірі не з'явилося подразнення - можна проводити депіляцію.

Не можна перед і після процедури депіляції розігрівати шкіру за допомогою купання. Не можна до і після депіляції засмагати на сонці або у солярії. Не можна наносити крем на пошкоджену, подразнену, обпалену сонячними променями шкіру. Протягом 24-х годин після депіляції не можна користуватися засобами, у складі яких є спирт.

на потрібну зону шкіри рівномірно нанести товстий шар крему за допомогою лопатки. Не втирати! Крем залишити на шкірі на 5-10 хвилин. Не допускати висихання! Видалити крем із волоссям за допомогою лопатки проти росту волосся. Після депіляції шкіру промити прохолодною водою без мила і висушити рушником.

Процедуру видалення волосся кремом краще робити тоді, коли ви нікуди не поспішаєте і маєте час побути вдома

Шкіра обов'язково чиста і суха, в цей день лише зволожуючі засоби, ніяких кислот

Після того, як крем зробив свою справу протягом 5 хвилин, я прибираю його не лопаткою, а серветкою чи ватним диском

! Важливо не перетримувати крем !

Коли я використовувала лопатку, то дуже подразнювала пластиком свою шкіру, вона довго була червоною і з'явилися червоні крапочки ( ніби маленькі подряпини)

Тому або це треба робити дуже обережно лопаткою, або чимось більш делікатним

Лопаткою я лише наношу крем на обличчя, хоча і тут можна обійтись без неї

Одразу після видалення шкіра червоніє, проте це проходить через 15 хвилин, тоді ж можна намазати чимось заспокійливим

Все, тижні на 2 а то і більше я можу забути про цю зону)

В мене від Caramel були ще воскові смужки для обличчя, я писала при них https://club.makeup.com.ua/post/24202/

Якщо цікаво, можу порівняти їх)

Бажаю вам вдалого обережного користування і ніжної шкіри на дотик 👄