Швець Карина🤍

Бюджетний шампунь: брати чи ні?

Бюджетний шампунь: брати чи ні?

Зазвичай я люблю шампуні з всякими олійками у складі, навіть не дивлячись на те, що маю жирну шкіру голови і мию її через день (а взагалі в ідеалі треба щодня, але сильно лінуюсь).

Мій улюбленець з олійних - це кокосовий Elseve, має неймовірний аромат, гарно промиває, не бруднить корені і не суше довжину.

Але чомусь в останній момент у магазині я передумала і взяла цей від Schauma🗿 що з цього вийшло? ⬇️

Бюджетний шампунь: брати чи ні?

Пляшка - стандартна для шампуней бренду, обʼємом 400 мл. До речі, вона придатна для вторинної переробки, та і взагалі шампунь має веганську формулу. Щоправда я не знаю, чи тестуються продукція на тваринах, але думаю, що ні (бо було б дивно тестувати веганський шампунь на тваринах)

Консистенція - як щільний гель. Аромат мені спочатку подобався, він був свіжо-солодкий, гучнуватий, але в цілому ок. Але після деякого часу він мені почав пахнути просто пилом 🫠 тому доюзала я його вже «коє как», тому що сильно дратував.

Мінус пакування полягає у великому дозаторі, якби діаметр був менший, було б набагато краще. Через це надто багато шампуню виливається з пляшки і розхід виходить більшим.

🧈Aqua (Water, Eau): Вода

🧈Sodium Laureth Sulfate: жорстка ПАР

🧈Sodium Chloride: загущувач та регулятор в'язкості.

🧈Cocamidopropyl Betaine: мʼяка ПАР

🧈Macadamia Ternifolia Seed Oil: Олія з насіння макадамії

🧈Argania Spinosa Kernel Oil: Олія з насіння аргани

🧈Sodium Benzoate: Консервант

🧈Parfum (Fragrance)

🧈Coco-Glucoside: мʼяка ПАР з кокосу

🧈Glyceryl Oleate: Емульгатор

🧈PEG-7 Glyceryl Cocoate: Емульгатор, який допомагає змішувати олійні та водні компоненти

🧈Citric Acid: як регулятор pH

🧈Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride: Полімер

🧈PEG-120 Methyl Glucose Dioleate: Емульгатор

🧈PEG-40 Hydrogenated Castor Oil: Емульгатор, що використовується як стабілізатор емульсії

🧈Propylene Glycol: Розчинник та зволожувач

🧈Sodium Hydroxide: Регулятор pH

🧈Methyl Benzoate: Антимікробний засіб

🧈Benzyl Alcohol: Консервант

Спочатку шампунь мені повністю сподобався: він гарно промивав, навіть трохи обʼєму було після миття, не сплутував і не перемішував довжину (це найголовніший пункт для мене)

.

Потім я 2+ тижні тестувала виключно лінійку Inebrya Shecare Glazed (тут огляд, якщо хтось пропустив ➡️ https://club.makeup.com.ua/post/29345/ )

Потім повернулась до Schauma і вже чергувала їх з Inebrya.

Тут і сталось щось дивне.

Він не став плутати чи сушити волосся, але корені почали чомусь бруднитись швидше, обʼєму не було після миття, а на наступний день - тим паче, довжина стала виглядати якось «тускло».

В цілому ситуація критичною не була, в мене до речі часто є така проблема з шампунями, що спочатку нормально, а потім швидко брудняться корені 🙆🏼‍♀️

Саме з цієї причини я вже «добивала» шампунь з великим ентузіазмом, аби він швидше закінчився.

В цілому можна спробувати, але все таки подібні засоби більше підходять для нормальної шкіри голови, ніж жирної.

Це той засіб, який просто пройшов мимо і забувся, не поганий, але повторювати не буду 🙅‍♀️