Дарина🦉

Пінка для обличчя очищувальна з молочною кислотою й екстрактом центели азіатської

Пінка для обличчя очищувальна з молочною кислотою й екстрактом центели азіатської

Привіт красуні!

Я дуже давно хотіла познайомитись з брендом Relance, але завжди відкладала. Причиної були відгукі, а саме погана частина (що засоби спровокували висипи, забили пори, та були алергічні реакції). Я власниця жирного типу шкіри, маю чорні цятки, та буває запалення, але вже дуже рідко.

І я отримала три засоби від цього бренду у подарунок від Євгенія 👩, доречі вони їй дуже сподобалися, про її враження можно почитати тут: https://club.makeup.com.ua/post/30321/

Пінка для обличчя очищувальна з молочною кислотою й екстрактом центели азіатської Relance Lactic Acid + Centella Asiatica Extract

Тонік-міст для обличчя зволожувальний з ніацинамідом і Na-PCA Relance Niacinamide + Na-PCA Face Tonic

Маска для обличчя оновлювальна з рожевою глиною й екстрактом граната Relance Pink Clay + Pomegranate Extract Face Mask

Сьогодні почну з пінки:

Призначення: зволоження, звуження пор, освітлення, очищення, проти запалень.

Пінка представлена в флаконі з товстого пластику (темно коричневого кольору), схожа на скло. Прозора кришечка, яка міцно закривається. Дозатор-помпа, зручний і гарно працює.

На самому флаконі не має ніякої інформації ,крім назви засоба та бренду. Вся інформація для споживача є на упаковці (картоний коробок), в який знаходилась пінка. Об'єм 150 мл.

Аромат легкий, ледве відчутний, солодкі квіти з зеленню, на шкірі зовсім не відчувається.

Текстура - ніжна пінка, не пишна ( як я кажу "не стоїть" ), на шкірі перетворюється більш у кремову текстуру. Дуже комфортна до шкіри, легко розподіляється та без труда змивається.

Склад (інформація з сайту):

Aqua, Coco Glucoside, Sorbitol, Cocamidopropyl Betaine, Centella Asiatica Leaf Extract, Propylene Glycol, Sodium Cocoyl Isethionate, Lauroyl Methyl Glucamide, Olive Oil Glycereth-8 Esters, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Inulin, Glycine, Lactic Acid, Allantoin, Fragrance.

Мої враження:

  • Пінка дуже гарно очищує на освіжаю шкуру;
  • гарно зволожує та робить шкіру м'якою (не стягує та не сушить );
  • з часом шкіра помітно стала світлішою;
  • ніяких висипів або алергічних реакцій не було;
  • економічна в використанні.

Можу сказати, що зі своєю задачею вона впоралась, ну крім звуження пор, ще виробник зазначив, що ця пінка зменшує шрами і рубці, ну це мені здається зі світу фантастики, хтось в це повірив, чи комусь допомогло?!🤗

З задоволенням повторю її, ще раз, раптом мені пощастить, і вона спрацює на шрамах і рубцях!🤣

Всім дякую🦉

Пінка для обличчя очищувальна з молочною кислотою й екстрактом центели азіатської
Пінка для обличчя очищувальна з молочною кислотою й екстрактом центели азіатської
Пінка для обличчя очищувальна з молочною кислотою й екстрактом центели азіатської