Ирина ❤️

Нічна маска з вітамінами та медом

Нічна маска з вітамінами та медом

Моя шкіра нормального типу, без прищів і лущення, починають з'являтися перші дрібні зморшки під очима та на лобі. На крилах носа є трохи куперозу. Іноді може зʼявитися одинокий прищик

З цієї маски розпочалося моє знайомство з брендом Manyo. Після неї я практично відразу купила заспокійливу маску з зеленим чаєм Manyo Factory Green Energy Calming Mask Pack 🌱 https://club.makeup.com.ua/post/33641/

Так само у них є маска, що очищає Manyo Factory Pink Clay D-Toc Pack яку я теж планую спробувати

Також у них ще є сироватка з вітамінним комплексом Manyo White Vita C Liquid Serum

Якщо ви стали на шлях боротьби з тьмяністю і хочете повернути шкірі здоровий і свіжий вигляд, варто додати в б'ют-раціон маску з вітамінами та медом. Її збалансована формула розроблена з урахуванням високої концентрації активних компонентів: 70% вітамінів, рослинних екстрактів та інших інгредієнтів натурального походження. В результаті регулярного застосування засобу перед сном ви позбавитеся від небажаних відтінків, вирівняєте колір, усунувши неоднорідність, а також наситите шкірний покрив корисними речовинами, вирішите проблему сухості та стягнутості.

Особливості Factory Vitamin Tree Brightening Pack :

- Підходить для всіх типів шкіри;

- бореться з тьмяністю;

- сприяє освітленню пігментації;

- насичує поживними компонентами;

- Зволожує шкірний покрив;

- робить епідерміс м'яким та гладким;

- делікатно освітлює та зменшує вираженість постакне, пігментних та вікових плям;

- бореться з почервоніння і лущення;

- має антиоксидантну властивість;

- тонізує шкіру;

- мед інтенсивно зволожує та живить шкіру;

- екстракт обліпихи освітлює;

- можна використовувати щоденно;

- зміцнює мікробіом;

- екстракт сливи какаду стимулює синтез колагену;

- екстракт каму-кому підвищує стійкість шкіри до впливу зовнішніх факторів;

- екстракт ягід асаї надає пружності та уповільнює процеси старіння;

- маточне молочко має бактерицидну, противірусну та антитоксичну дію;

- прополіс знімає запалення та заспокоює.

Маска в тубі об'ємом 75мл, кремова молочного кольору з жовтуватим підтоном. Має приємний фруктово-цитрусовий аромат, мені дуже подобається. Наношу тонким шаром перед сном, соло або на якусь зі своїх сироваток. Після нанесення є легка липкість, але менша ніж у інших нічних масок (до подушки прилипати не будете) , через деякий час вона майже повністю проходить.

У мене немає пігментації або постакне, що сказати як маска впливає на них, але мені дуже подобається стан моєї шкіри на ранок після маски. Немає жирності, маска повністю вбирається за ніч. Колір шкіри однорідний, вона не пересушена. За час застосування маска пори не забиває, прищі не викликає, немає жодних інших негативних явищ. Можу її вам рекомендувати спробувати, думаю на більш проблемній шкірі, результат буде помітний ще краще. 👍

Ще у Manyo мене зацікавили такі засоби: Нашуміла популярна сироватка з лізатом біфідобактерій Factory Bifida Biome Complex Ampoule та увлажняющий крем с лактобактериями Bifida Biome Aqua Barrier Cream, сонцезахисна сироватка Galactomy Moisture Sun Serum SPF 50

Тут є мої інші нічні маски https://club.makeup.com.ua/post/34004/

Нічна маска з вітамінами та медом