Дарина🦉

Пілінг для шкіри голови з AHA-кислотами Meloni

Пілінг для шкіри голови з AHA-кислотами Meloni
Пілінг для шкіри голови з AHA-кислотами Meloni

Привіт красуні! Ділюся своїми враженнями, стосовно нового для мене бренду - Meloni. Розпаковку засобів робила тут https://club.makeup.com.ua/post/33817/ .

Для мене, це не тільки новий бренд, а ще і новий засіб, яким раніше не користувалась - пілінг для шкіри голови з AHA-кислотами.

Я власниця густого волосся середньої довжини, жирного типу, пошкоджених та сухих кінчиків.

Особливості Meloni Aha Scalp Peel (від виробника):

- підходить для всіх типів епідермісу;
- молочна кислота у складі захищає від зовнішнього впливу, підтримує pH-баланс, робить локони пружними, зміцнює та покращує структуру волосся;
- гліколева кислота живить волосяні цибулини, тим самим пришвидшує ріст пасм, запобігає ламкості й захищає від механічного пошкодження (використання фена, плойки);
- лимонна кислота допомагає звузити пори і тим самим врегулювати надмірну жирність шкіри голови;
- гліцерин  зволожує локони, підтримує гідробаланс зсередини, робить волосся блискучим, шовковистим і слухняним при розчісуванні, позбавляє лупи.

Склад:

Aqua, Glycerin, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ Vp Copolymer, Glycolic Acid, Citric Acid, Lactic Acid, Panthenol.

Пакування:

Щільний пластиковий флакон білого кольру. Зручна кришечка з аплікатором для нанесення. На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 100 мл (є ще 50 мл, що дуже зручно (тревел формат)).

Аромат та текстура:

Аромат - легкий, схожий на чоловічий парфум з цитрусовими нотами. На волоссі не залишається.

Текстура - рідкий прозорий гель, який дуже легко розподіляється по шкірі голови. Дуже економічна витрата. + Користуватися один раз на тиждень, то його дуже на довго вистачить.

Спосіб застосування:

Наношу пілінг на шкіру голови та добре масажую. Залишаю на 2-3 хвилини і потім змиваю теплою водою та шампунем (змивала шампунью цього ж бренду відновлювальний безсульфатний шампунь із гідролізатом шовку та аргановою олією). Використовувати 1 раз на тиждень. Все як вказав виробник.

Наноситься дуже легко, завдяки свому формату. Під час нанесення та поки робила масаж, ніяких відчутів не було, ні печіння, ні свербіжа, взагалі нічого.

Пілінг для шкіри голови з AHA-кислотами Meloni
Пілінг для шкіри голови з AHA-кислотами Meloni

На фото (в кінці):

1 фото - брудне волосся перед нанесенням

2 фото - нанесення пілінгу

3 фото - одразу після миття шампунем, просушене рушником

4 фото - висушене феном

Що отримала?!:

  • Чисте волосся, вона прям "дихає", дуже приємне відчуття.
  • Воно сяє, але тут ще попрацював шампунь цього ж бренду.
  • Слухняне, дуже легко розчисується.
  • Відчуття чистого та свіжого волосся, протягом двух днів (а для мене це багато), волосся стало не таке жирне.
  • Зручне та комфортне користування.
  • Бюджетність.

Так в чому ж шок?! Шок в тому, що це перший засіб, який дав мені, хоч трохи об'єму. Хтось подивиться на фото, та не побачить його, але для мене це дуже видно. Я все життя була "донькою булочніка", мене зрозуміють тільки власниці такого ж волосся!

А тут хоч маленький, але він є!!! І я дуже цьому зраділа!

Я дуже задоволена цим засобом, і обов'язково повторю його ще!

🦉