Ирина ❤️

Незвичайна бульбашкова маска

Незвичайна бульбашкова маска

Знаю що деякі не люблять пінні маски, тому що вони лоскотять обличчя, не все можу. це витримати. Я ж люблю це відчуття на обличчі.

Раніше мені подобалася корейська маска для обличчя глиняно-бульбашкова Elizavecca Face Care Milky Piggy Carbonated Bubble Clay Mask, мені здається на той момент це була одна із перших таких масок, я часто купувала її в пробниках, але коли я купила влітку її в повному обсязі 100г, вона мене розчарувала, взагалі не пінилася 😕 наносила а на сухе обличчя і на вологе, тонким шаром і товстим, давала спробувати подружці ... якщо на вологе її нанести і трохи розтерти вона робила жалюгідні спроби запіниться. Причому чим довше вона у мене стояла, що в ній змінювалося, і вона хоч трохи почала пінитися, але це зовсім не той результат що був у пробниках ( там була хороша висока піна) На знаю що відбувається з цією маскою, може щось змінюють у складі, але в інтернеті на неї багато відгуків з фото навіть як хороших, так і з такими ж скаргами як у мене, що вона не піниться. Якщо вирішите спробувати, візьміть спочатку краще пробники (хоча може і там вже вміст змінився, давно не купувала) 🤷🏻‍♀️

Повернуся до героїні даного відгуку, я була з подругою в одному мережевому магазині, і вона підійшла до полиці з масками Beauty Derm, зі словами що це одна з її улюблених масок, я звичайно, теж не встояла, і вирішила спробувати, нічого особливо від неї не чекаючи

Активна формула засобу має глибоко очищувальну дію, паралельно ефективно зволожуючи, живлячи і вітамінізуючи клітини. Маска також забезпечує мікромасаж.

Особливості Beauty Derm Intensive O2 Mineral Bubble Mask:

- відрізняється мінерально-кисневою формулою, насиченою вітамінами;

- усуває забруднення, що накопичилися, токсини і омертвілі клітини;

- Вирівнює поверхню шкірного покриву;

- має відновлюючі та тонізуючі властивості;

- надає зволожуючу, живильну та енергіювальну дії;

- відрізняється омолоджуючим ефектом;

- забезпечує свіжість та відчуття шовковистої гладкості.

Об'єм маски 7мл ( мені вистачило цього пакетика на 2 застосування) виробник Україна. Рожевого кольору, гелевой консистенції, має ненавʼязливий приємний аромат.

Моя шкіра нормального типу без акне, постакне, лущення...

Нанесла маску на очищене сухе обличчя, тонким шаром (на фото щоб показати колір і консистенцію маски нанесла товсто)

Маска почала піниться, тримати рекомендується 10-15хв, я збиралася тримати 10, але після закінчення цього часу відчувала що на шкірі ще триває реакція і залишила на 15хв. Маска не пекла, не шипала, почервоніння не було (може зовсім трошки колір обличчя став рожевішим), маска лоскоче обличчя, це не всім може сподобатися. Перед змиванням помітила, що частина піни зникла. Змивати потрібно добре, під піною на шкірі залишається плівочка, при змиванні вона ковзає під пальцями. Після маски зволоження я не помітила, але й сухості шкіри теж, спеціально не наносила після неї ніякі додаткові зволожуючі засоби з мого звичайного догляду. Пори маска очищує поверхнево, як і всі інші маски, якщо вони у вас забиті всередині, маска не дістане це все. У мене немає чорних забитих пір, я завжди стежу за очищенням шкіри, тому результат від цієї маски мене цілком влаштовує, для різноманітності як один із засобів очищення

Також в бренда є друга чорна пінна маска Beauty Derm Intensive O2 Black Bubble Mask

Незвичайна бульбашкова маска
Незвичайна бульбашкова маска
Незвичайна бульбашкова маска
Незвичайна бульбашкова маска

Banana Nutrition Cream Facial Mask 🍌 та мої інші маскі від Beauty Derm https://club.makeup.com.ua/post/33656/

Тішить що український виробник робить такі маски, за доступними ціна, багато з них не гірші за не дорогі корейські маски з мас маркету.

Bioaqua Carbonated Bubble Clay Mask

AA Bubble Mask Cleansing Face Mask

AA Bubble Mask Smoothing Face Mask Sensitive

G9Skin Color Clay Carbonated Bubble Pack

AA Bubble Mask Face Mask

Lambre O2 Bubble Face Mask

VT Cosmetics Super Hyalon Bubble Sparkling Booster

Canni Bubble Face Mask

Genosys EGF Repair Oxymask Cream

G9Skin Self Aesthetic Poreclean Bubble Mask

Mizon Pore Fresh Deep Cleansing Bubble Mask

Rodial Snake Oxygenating & Cleansing Bubble Sheet Mask

Purederm Deep Purifying Cloud Bubble Mask Hyaluronic Acid