Mila__Mi

Цукровий скраб, який перевершив мої очікування

Цукровий скраб, який перевершив мої очікування
Цукровий скраб, який перевершив мої очікування

Продовжую розповідати про засоби від Sovka Skincare. Посилання на попередні відгуки залишаю:
https://club.makeup.com.ua/post/33182/
https://club.makeup.com.ua/post/33646/

Сьогодні у нас на черзі скраб для тіла з прекрасним освіжаючим ароматом і чудовими скрабуючими функціями 😍

Округла прозора баночка зі щільного пластику, в якій вже можна розглядіти колір самого скрабу 😍

Оформлення приємне та свіже, аж так і хочеться випити освіжаючого мохіто 😋

На баночці є прозора наліпка з детальною інформацією: склад та інша інформація про виробника.

Під кришкою знаходиться захисна пластикова мембрана.

Виділяю активні компоненти:
Цукроза (кристалічні часточки цукру) - абразив, здатний ніжно очищувати шкіру від омертвілих клітин.
Кокосова олія - зволожує, живить, зберігає пружність та еластичність шкіри.
Мигдалева олія - містить в собі багато корисних компонентів живить, пом'якшує та заспокоює шкіру.
Кокамідопропил бетаїн - м'який очищувач ПАР на основі кокосової олії.
Токоферола ацетат (віт. Е) - антиоксидант, запобігає окисленню ліпідів, захищає шкіру від забруднень навколишнього середовища.
Гідроліт 5 - багатофункціональний зволожувач
Цетилпальмітат - пом'якшує, охолоджує та знімає запалення.

Аромат свіжий, дійсно нагадує мохіто, але солодкуватий і без відчутної м'ятної нотки. Мені він сподобався, пахне свіжо, зеленно та дуже натурально 🌿 Шкода тільки, що аромат після використання на шкірі не залишається(

Колір блідо зелений, як той самий мохіто, коли м'ята віддає свій зелененький колір прозорому напою 🥰

Текстура дуже приємна, така, я би навіть сказала пластична, цукрова з відчутною кількістю поживних олій кокоса та мигдалю.

Добре набирається та взагалі не розсипається (відео залишила в галереї).

Для себе зрозуміла, що скраб можна використовувати у двох варіантах:
1. Наносити скраб на суху шкіру та скрабувати шкіру масажними рухами. При такому способі масажу, виходить шикарний лімфодренаж, відчувається притік крові та ефективно відлущуються омертвілі клітини. Цей варіант для тих, хто любить більш жорсткіші скраби 🥰

2. Наносити скраб на трохи вологу шкіру. При такому способі, масаж виходить більш делікатним і трохи нагадує скраб-пілінг. Скраб змішується з водою і ми отримуємо такий пінний засіб з цукровими часточками, який м'яко та ефективно очищує шкіру, позбавляє її від омертвілих клітин, не дряпає її. Завдяки оліям у складі робить її більш пружною та еластичною.

Після, скраб добре змивається водою і мені дуже подобається те, що незважаючи на свою маслянистість, він добре змивається звичайною водою, не залишаючи після себе відчуття жирної плівки. Шкіра відлущена, зволожена, м'яка, гладенька та еластична.

Висновок:

І можу сказати, що цей скраб однозначно стає моїм другим фаворитом серед цукрових скрабів (я би точно хотіла його повторити). Я справді задоволена і дуже хочу ще спробувати від Sovka скраб з манго, персиком, ягідний, або яблуко-лайм 🤩