Mila__Mi

Ти наче потрапив в банановий рай

Ти наче потрапив в банановий рай
Ти наче потрапив в банановий рай
Ти наче потрапив в банановий рай

Продовжую розповідати про засоби від Sovka Skincare, які покорили нашу спільноту 😁

Раніше я розповідала про суфле цього бренду https://club.makeup.com.ua/post/33182/

Сьогодні ж мова піде про гель для душу, тільки вже з іншим ароматом ⬇️

Пляшка як і в суфле виконана з дуже щільного та міцного пластику, сама пляшка прозора. Завдяки прозорості пляшки, можна відслідковувати розхід засобу, а це зручно ☝🏻

На ній є прозора наліпка зі вказаним складом на етикетці та іншою інформацією про виробника.

Кришка формату фліп-топ, глянцева і доволі м'яко відкривається, завдяки округлим краям. Закривається надійно, тож можна спокійно брати пляшку з собою в сумку (до прикладу, якщо ви ходите в спортзал, або просто збираєтесь у подорож). І до того ж, пляшка досить компактна, багато місця точно не займе 👌🏻

Дозатор:
Дозатор хоч і вузенький, але видає необхідну кількість засобу для використання.

Аромат:
Аромат дуже зрілої м'якоті банану, ось такого як на фото 😍 Такий, який ідеально підходить для випічки бананового хліба, або кексів.

На шкірі після використання, я його практично не відчуваю.

Колір: жовтуватий з легкою, ледь помітною прозорістю.

Консистенція: гелева, середньої густоти.

Гель при контакті з водою утворює пишну, пористу пінку, яка м'яко обволікає все тіло, наче дотик хмаринки.

Гель чудово та якісно очищує шкіру від повсякденних забруднень навколишнього середовища. Не залишаючи після себе відчуття слизької мильної плівки.

Після використання залишається приємне відчуття чистоти та після-бананова ароматерапія 🍌

Шкіру не пересушує та не викликає відчуття стягнутості.

Та на диво він виявляється дуже економічним у використанні. Бо напочатку я думала, що розхід буде ух, але ж ні (при тому, що я люблю коли багато, дуже багато піни 😁).

Висновок:
Якщо ви полюбляєте аромат банану в доглядовій косметиці (або ж є його фанаткою/фанатом) раджу звернути увагу на цей гель, бо з ним у вас буде не тільки чиста шкіра, але й додаткова бананова ароматерапія 😉