Demchenko Alina

Sane Niacinamide + Caffeine 1.5% Energizing Eye Cream

Sane Niacinamide + Caffeine 1.5% Energizing Eye Cream
Sane Niacinamide + Caffeine 1.5% Energizing Eye Cream
Sane Niacinamide + Caffeine 1.5% Energizing Eye Cream
Sane Niacinamide + Caffeine 1.5% Energizing Eye Cream
Sane Niacinamide + Caffeine 1.5% Energizing Eye Cream
Sane Niacinamide + Caffeine 1.5% Energizing Eye Cream

Після тестування гіалуронової серії від Loreal, я відчула, що це таке - коли крем для повік працює. Я бачила як з ранку, мої мішки були не для картоплі, а так, пакетик для насіння - і це вразило мене. Час йшов, засіб закінчувався і ось я відчула потребу в тому що б купити крем. В особистій бесіді, Іра (її відгук на цей самий крем :https://club.makeup.com.ua/post/29540/ ) порадила мені цей крем. З брендом Sane, я на той момент вже була знайома і дія тих засобів які були в мене - мене цілком влаштовувала. Додаємо до цього приємну ціну і купу позитивних порад від колег, знайомих і авторів клубу - отримуємо диво продукт. Іра була не єдина хто порадив мені цей крем, то є ось - він в мене.

Користуватися засобом я почала десь в числах 7х березня і скажу чесно - використовувала не прям регулярно (в основному звечора). І ось яку я думку склала про цей засіб. В мене в об'ємі 10мл, але є ще більший.

Крем від Sane має ніжну текстуру, водянисту, яка гарно вбирається і охолоджує шкіру. Після крема нема відчуття липоксті, стягнутості. Про щось негативне по типу почервоніння, набряку, алергії - справи йти і не може, тут крем прям ідеальний. Він не відчувається на повіках, він легкий. Тож можливо для сухої шкіри - його САМОСТІЙНО точно не вистачить. А ось доповнити його якоюсь сироваткою...

Не знаю як по складу, але по відчуттям - ну дуже нагадує L'Oreal Paris Hyaluron Expert, точніше слабку версію його діє разом з сироваткою L'Oreal Paris Revitalift Філер [HA]. Простіше кажучи крем від Sane, це 35% ефекту від тандему двох продуктів. І повірте - я була вражена що це так. Бо наприклад самостійно крем від Лореаль був для мене - просто непоганим кремом, з приємною текстурою . Тут я отримала гарний крем, який можливо і не бореться з недоліками, але добре дбає про мою шкіру. На ранок після його використання - нема набряку, нема таких темних кіл як могли бути ( просто повірте - я дуже погано сплю).

Тестувала його в тандемі з L'Oreal Paris Revitalift Філер [HA]- ефект сподобався більше а ніж з кремом від L'Oreal . Але ось думаю що до сироватки від Tink з кофеїном, пробник якої в мене був і дуже сподобався - думаю це буде вдалий тандем.

Ціна крему в порівнянно з Лореалем - нижча. (Лореаль на данний момент по акції 239грн за 15мл, а Sane - 239грн без акції за 20мл).

На цей момент я дуже задоволена цим кремом, його текстурою, тим яка ніжна шкіра і як добре він працює з сироваткою.

Sane Niacinamide + Caffeine 1.5% Energizing Eye Cream
Sane Niacinamide + Caffeine 1.5% Energizing Eye Cream
Sane Niacinamide + Caffeine 1.5% Energizing Eye Cream