Валерія Гуренко

Бальзам для губ Mermade Coco Jambo

Бальзам для губ Mermade Coco Jambo

Привіт! Нещодавно перебирала косметички і знайшла те, про що давно забула😅 Багато різних бальзамчиків для губ!

Для мене, бальзам для губ - це не просто косметичний засіб, а справжній рятівник для шкіри губ у будь-яку пору року, тому маю дуже дуже багато різних бальзамів!

Сьогодні я хочу поділитися з вами своїм враженням від бальзаму для губ Mermade Coco Jambo, який не лише зволожує, але й захищає від негоди.✅

Пакування у бальзамчика дуже миле та зручне, воно йде у вигляді тюбику обʼємом 10 мл. Саме пакування є прозорим тому з легкістю можна побачити кількість продукту, яка ще залишилась. Бальзам має зручний носик, з якого можна видавити потрібну кількість засобу та розподілити на губи. Також носик закручується кришечкою, щоб навіть коли десь у сумочці випадково натиснути на тюбик, продукт залишиться на місці і не замастить сумку.💫

Я дуже полюбляю аромат кокосу у косметиці тому бальзам від Mermade вибрала також зі смаком кокосу. Кольору бальзам не має, в упаковці білий, прозорий, на губах – безбарвний. Текстура дуже приємна, мені дуже подобається. Вона не щільна, жирненька, легко наноситься та розподіляється на губах, гарно та швидко вбирається в шкіру губ. Якщо довго тримати бальзам в руці або в кишені і знаходитись на сонці, то він почне танути і текстура буде мʼякшою.☀️

Цей бальзам я використовую тоді, коли потрібно зволожити шкіру губ, наприклад якщо дуже вітряна погода, або холодна пора року. Також його можна використовувати, як основу під помаду, за 15 хвилин до нанесення макіяжу губ. Бальзам захищає від обвітрювання, перепадів температури та палючого сонця, що робить його ідеальним вибором для будь-якої ситуації.✨

Mermade Coco Jambo - це засіб, який дбає про губи, незалежно від того, де ви знаходитесь. Якщо ви шукаєте надійний та ефективний продукт для догляду за губами, то бальзамчики від Mermade - це те, що вам потрібно.😍

Я вже робила детальний допис про бальзамчик Pure Paw Paw:

https://club.makeup.com.ua/post/33811/

Насправді порівняти ці два бальзами доволі складно, тому що вони обидва мені дуже подобаються і я ними користуюся з задоволенням☺️

Основні компоненти: вітамін а, вітамін е, персикові кісточки.

Аромат: Яскравий і приємний аромат кокосу. Також є дуже багато інших різних ароматів.

Ціна: ~100 грн без знижки.

Обʼєм: 10 мл

Текстура: мʼяка, не плотна, ближче до рідкої

Призначення: відновлення, зволоження, пом'якшення

Основні компоненти: бджолиний віск, папая.

Аромат: приємний кокосовий, не різкий. Існує багато інших ароматів.

Текстура: мʼяка, але ближче до плотної

Ціна: ~175 грн без знижки, на знижці можна знайти і за ~150 грн

Обʼєм: є два обʼєми: 15 та 25 грам

Призначення: від подразнень, зволоження, пом'якшення, може використовуватися не тільки для губ, але й для тіла.

Обидва бальзами мені дуже подобаються, але вони мають деякі відмінності.

Аромат кокосу бальзаму від Mermade мені подобається більше ніж від Pure Paw Paw, він приємніший та натуральніший, як на мене, і текстура мені подобається більше бо вона мʼякша.

По ціні бальзами також відрізняються, Pure Paw Paw дорожчий за Mermade, але і обʼєм у нього більший, також у Mermade лише один об’єм – 10 мл, а у Pure Paw Paw існує два обʼєми, 15 та 25 грам.

За призначенням мені більше подобається Pure Paw Paw тому, що його можна використовувати не тільки для зволоження губ, а й для інших частин тіла.

А яким бальзамчикам надаєте перевагу ви? Які смаки ваші улюблені?❤️