Дарина🦉

Набір для догляду за волоссям

Набір для догляду за волоссям

Ще один бавовняний мішечок від Joko Blend , в цей раз для волосся.

Склад набору: 

Спрей-термозахист для волосся - Joko Blend 

Флюїд для волосся "Кератиновий шовк" - Joko Blend Keratin Silk Fluid

+ гарне пакування!

Набір для догляду за волоссям включає два незмивні засоби з кератином для забезпечення комплексного рішення: спрей-термозахист від негативного впливу високих температур та флюїд "Кератиновий Шовк" для відновлення структури пошкодженого волосся.

Набір для догляду за волоссям

Я вже пару років не користувлась подібними засобами, тому порівняти ні з чим не можу, але я в захваті від ефекту!

Особливості Keratin Silk Fluid вд виробника:
- приємна консистенція, що не склеює волосся і не обтяжує його;
- формула на основі рідкого шовку, олії жожоба, протеїнів пшениці, екстракту орхідеї і провітаміну B5:
- інтенсивно зволожує локони;
- розгладжує волосяні кутикули;
- запобігає появі посічених кінчиків;
- активізує процеси відновлення пошкоджених ділянок:
- надає пасмам м'якості та шовковистості, значно полегшуючи розчісування;
- має живильну й зміцнювальні дії.

Флюїд представлен в щільному пластиковому флаконі (матово-прозорий), схожий на товсте скло. Кришечка міцно закривається. Дозатор - помпа, гарно працює, не "плюється". На звороті є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 50 мл.

Аромат - свіжий парфум, квітковий, трохи солодкуватий, залишається довго на волоссі (помітила, що всі засоби цього бренду, мають дуже гарні, дорогі аромати)

Текстура - густий прозорий гель, не липкий, на шкіри виглядає як матовий глянец. Приємна консистенція.

Без труда розподіляється по волоссю (наношу спочатку на долоні (2 натиска мені вистачає), потім розподіляю по волоссю, надаючи перевагу кінчикам).

Флюїд для волосся можна наносити як на мокре, так і на сухе волосся перед укладкою. Я наношу на мокре, змивати не треба!

Склад (інформація з сайту):

Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cocoyl Hydrolyzed Keratin, Parfum (Fragrance), Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone.

Результат:

  1. Гладке та пряме волосся, без "локона пристрасті" або "хвилі", так мене дратували
  2. Дуже гарний блиск
  3. Волосся м'яке та шовковисте
  4. Прибирає пухнастість
  5. Не обтяжує, та не склеює волосся ( 1- фото одразу після миття, використовувала шампунь, термозахист з набору та цей флюїд, 2 фото - волосся на другий день)
  6. Мої сухі кінчики набагато краще виглядают
  7. Приємний аромат, який довго тримається на волоссі
  8. Економічний в використання (2 натиски на моє волосся)

Моє волосся дуже задоволене, тому повторю ще!

З цим термозахистом вже знайома, почитати мої враження можна тут https://club.makeup.com.ua/post/31863/ .Тому з задоволенням повторила.

Задоволена цим наборчиком, і дією, і пакуванням. І це крута ідея для подарунку!

Всім дякую за увагу🦉