Швець Карина🤍

Шок-контент в моєму блозі: крем для обличчя від Nivea

Шок-контент в моєму блозі: крем для обличчя від Nivea
Шок-контент в моєму блозі: крем для обличчя від Nivea

Цей крем мамі подарувала сусідка на день народження разом з іншими штучками, і я, звичайно ж, не могла не спробувати його)

Мене зацікавила приємна текстура, більш-менш адекватний склад та ще й з СПФ 15 (для зими це норм).

І що з цього вийшло? Розповідаю далі⬇️

Шок-контент в моєму блозі: крем для обличчя від Nivea

Крем представлений у зручній тубі, дизайн властивий засобам бренду.

Обʼєм - стандартні 50 мл. Аромату не має, що не може не тішити.

Текстура - доволі легка, трохи з натяком на олійність, я б описала її, як «класичний крем».

1. Aqua (water) - вода, основний розчинник.

2. Glycerin - гліцерин, зволожувач.

3. Cetearyl Alcohol - цетеариловий спирт, емолент.

4. Methylpropanediol - метилпропандіол, зволожувач.

5. Tapioca Starch - крохмаль тапіоки, поглинник.

6. C12-15 Alkyl Benzoate - алкіль бензоату C12-15, емолент.

7. Dicaprylyl Ether - дикаприловий ефір, емолент.

8. Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid - фенілбензимідазол сульфонова кислота, сонцезахисний фільтр.

9. Butyl Methoxydibenzoylmethane - бутилметоксидибензоїлметан, сонцезахисний фільтр.

10. Octocrylene - октокрилен, сонцезахисний фільтр.

11. Hydrogenated Coco-Glycerides - гідрогенізовані кокосові гліцериди, емолент.

12. Octyldodecanol - октилдодеканол, емолент.

13. Panthenol - пантенол, преципітат вітаміну B5, зволожувач.

14. Glycyrrhiza Inflata (Licorice) Root Extract - екстракт кореня лакриці, заспокійливий і антиоксидантний компонент.

15. Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract - екстракт квіток ромашки, заспокійливий і протизапальний компонент.

16. Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil - масло насіння винограду, емолент і антиоксидант.

17. Tocopherol - токоферол, вітамін E, антиоксидант.

18. Pantolactone - пантолактон, зволожувач.

19. Sodium Stearoyl Glutamate - натрій стеароїл глютамат, емульгатор.

20. Ethylhexyl Glycerin - етилгексіл гліцерин, зволожувач.

21. Carbomer - карбомер, загущувач.

22. Maltodextrin - мальтодекстрин, загусник.

23. Sodium Chloride - хлорид натрію, регулювальник pH.

24. Trisodium EDTA - тринатрій едентат, стабілізатор.

25. Citric Acid - лимонна кислота, регулювальник pH.

26. Sodium Hydroxide - гідроксид натрію, регулювальник pH.

27. Piroctone Olamine - піроктон оламін, антибактеріальний і протигрибковий компонент.

28. Phenoxyethanol - феноксіетанол, консервант.

З поганого: мені абсолютно не подобаються фільтри, які присутні у кремі. Авобензон, октокрилен… це якийсь прошлий вєк, якщо бути чесною. Є багато сучасних і безпечних фільтрів, ну чому не використовувати їх? Питання, ну нівея як нівея.

Крем має приємну текстуру, легко розноситься по шкірі і не обтяжує її. Протягом дня відчувається нормально, але під вечір шкіра починає жирніти більше, ніж зазвичай, що мені не сподобалось.

Але я повинна визнати, що при цьому немає відчуття плівки чи парникового ефекту.

Резюмуємо: склад посередній із старими УФ-фільтрами, але текстура і відчуття під час використання доволі комфортні.

Чи купила б я сама такий крем? Думаю, що ні, я б обрала для себе варіант з кращим складом.

Але якщо відверто: це не найгірший крем у даного бренду і він має право на життя.