Дарина🦉

Крем-суфле для тіла "Манго-Молочні протеїни"

Крем-суфле для тіла "Манго-Молочні протеїни"
Крем-суфле для тіла "Манго-Молочні протеїни"

Привіт! Я вже маю купу засобів, з ароматом манго 🥭 але все ж мало! І як можно пройти повз новинкі від Tink - крему-суфле для тіла "Манго-Молочні протеїни".

Доречі любов до манго, почалась саме з цього бренду, з шампуня про який писала тут

https://club.makeup.com.ua/post/29303/

Пакування:

Крем представлен в пластиковій (прозорій) баночці, кришечка міцно закривається, та має яскравий принт (одразу з'являється літній настрій). На баночці є вся необхідна інформація для споживача. Об'єм 250 мл.

Аромат та текстура:

Аромат - вершковий коктель з соковитою манговою кислинкою ( такий самий як у пінного скрабу, допис про нього - https://club.makeup.com.ua/post/35190/ ). Дуже приємний аромат, одразу хочеться теплого та сонячного літа. На шкірі відчувається години 2-3.

Текстура - то для мене задоволення, кремова-гелева, та повітряна, справжне суфле (нагадує добре взбиті густі вершки). Дуже приємна до тіла, з легкістю наноситься та розподіляється по шкірі. Швидко вбирається, та не залишає після себе слідів (я одразу одягаюсь після нанесення). Крем біло-жовтого кольору.

Завдяки густенький текстурі крем дужу економічний.

Склад (інформація з сайту):

Aqua (Water), Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Palmitic Acid, Stearic Acid, Polysorbate 60, Dimethicone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Hydrolyzed Milk Protein, Propylene Glycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Mangifera Indica (Mango) Fruit Extract, Triethanolamine, Sodium Benzoate, BHT, CI 19140, Benzyl Benzoate, Limonene.

  • Засіб збагачений маслом ши, яке надає шкірі м'якості.
  • Екстракт манго має тонізувальні та зволожувальні властивості, сприяє регенерації клітин.
  • Гідролізовані молочні протеїни допомагають підтримувати шкіру пружною та еластичною, насичують її поживними речовинами.

Враження від використання:

  1. Задоволена я від аромату на всі 100
  2. Гарне живлення та зволоження
  3. М'яка та гладенька шкіра на дотик
  4. Приємна текстура, яка тане на шкірі, не залишаючи після себе слідів та відчуття жирності
  5. Економічність в використанні
  6. В парі зі скрабом дають крутий ефект, а головне ж аромат, якій залишається на тілі
  7. Пакування з яскравим принтом радує око

Дуже задоволена, наразі це улюблені засоби для тіла, повторю ще з задоволенням!

🦉 яка любить манго🤣

Крем-суфле для тіла "Манго-Молочні протеїни"
Крем-суфле для тіла "Манго-Молочні протеїни"
Крем-суфле для тіла "Манго-Молочні протеїни"
Крем-суфле для тіла "Манго-Молочні протеїни"