Nata_Po

Моя нова масочка від Laneige)

Моя нова масочка від Laneige)
Моя нова масочка від Laneige)

Як тільки я завершила свою попередню 8г масочку, вирішила наступною відкрити цю велику і залишити її стаціонарно виключно для домашнього використання)

Вважаю її дуже класним, естетичним та дієвим засобом для реанімації та просто підтримання у хорошому стані губ, а особливо після матових помад, які я обожнюю)

Я користувалась з травня масочкою з яблуком та лаймом 8г (https://club.makeup.com.ua/post/10967/). Використовувала її щоночі, іноді вдень, та ще могла намастити якісь маленькі точкові ділянки на обличчі, якщо там була екстрасухість. Тобто при щоденному використанні мені її вистачило фактично майже на рік і як на мене це дуже і дуже, і дуже економний продукт, який вартує своїх грошей)

Не хочеться повторюватись, але вона мені справді подобалась, вона давала і зволоження губам, і відновлювала їх, і додавала пухкості та об'єму, що мені також подобалось)

Тому, ясна річ, я продовжуватиму використовувати ці масочки і якось поки не хочеться шукати якісь альтернативи, бо всім задоволена)

20 г масочка звісно є більшою, виглядає наче у склі, але це пластик, і комплектується силіконовим аплікатором для нанесення. Мені абсолютно комфортно наносити засіб пальчиком, тому не впевнена, чи користуватимусь аплікатором, але спробую)

І тут окрім звичайної кришечки є ще додаткова, яка прикриває масочку від кришки)

Ця масочка має ніжний аромат солодкої м'яти, не впевнена, чи відчуваю шоколадні нотки, але мені і не принципово, головне, щоб гарно працювала, та і я не зустрічала в них неприємних ароматів у масочок)

З прикольного нюансу, конкретно в цій масочці у складі є ментол і він дає ледь помітний приємний холодок. Він абсолютно не пече, не щипає, а дає враження, наче ви жували жуйку, чи чистили зуби і залишилась така м'ятно-ментолова прохолода, це круто)

Якщо чесно, я не думала, що по складу маски відрізняються, була переконана, що всі вони 1 в 1, лише інший аромат, але ні, маємо і різні "спецефекти" і це класно)

Насправді, вважаю себе фанаткою цього бренду і маю різні масочки з різними ароматами і ввfжаю їх крутими) Конкретно на моїх губах вони працюють гарно, добре зволожують і якою би агресивною не була моя матова помада, зранку я впевнена, що мої губи повністю відновляться та будуть як новенькі)

Хоча раніше у мене бували моменти, коли губи виглядали так, наче мій організм не бачив води днями.

Сміливо рекомендую всім, хто вагається, тим більше можна придбати мініатюрку в 3г на пробу і подивитись чи це ваш формат догляду за губами)