Швець Карина🤍

Санскрін-легенда

Санскрін-легенда

Так-так, я саме той динозавр, що за такий довгий період популярності цього спф-крему спробував його тільки зараз 🦖

І хочу сказати, що він мені сподобався навіть більше, ніж мій улюблений Dr Ceuracle (робила огляд ще минулого літа 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/13792/ )

Чим же мені так сподобався BoJ? Розповідаю нижче👇🏻

Санскрін-легенда

На початку декілька слів про пакування: воно жахливе. Це один з найнезручніших пробників, що в мене були, ба більше: в нього ще й обʼєм аж цілий 1 мл🗿 цього реально мало.

Я розтягнула на два рази, але там точно не було нанесено правильну кількість на обличчя) благо, що сонечко ще не сильно агресивне і можна трохи згрішити, нічого страшного не станеться.

До речі, для тих, хто не знає: коли ви наносите санскріну менше, ніж потрібно (а в нормі на обличчя треба один палець) - то фактор захисту падає, тобто він вже буде менше 50.

Ну тут він шикарний 🤩

ФІЛЬТРИ:

Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate: хімічний фільтр, який забезпечує захист від UVA-променів.

Uvinul®T 150 (Ethylhexyl Triazone): хімічний фільтр, який забезпечує захист від UVB-променів.

TINOSORB. М (Methylene Bis-benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol): фотостабільний УФ-фільтр широкого спектру дії водної фази. Єдиний білий УФ-фільтр, що поглинає випромінювання в ділянці УФ-АI.

Diethylhexyl Butamido Triazone: захищає в діапазоні UVB і UVA і є надзвичайно фотостабільним.

ІНШЕ:

🌾Aqua: вода, розчинник

🌾Oryza Sativa (Rice) Extract: Екстракт рису, має заспокійливі, зволожувальні та антиоксидантні властивості для шкіри.

🌾Dibutyl Adipate: м’який зволожувач

🌾Propanediol: зволожувач

🌾Polymethylsilsesquioxane: силіконовий полімер

🌾Niacinamide: форма вітаміну В3

🌾Coco-caprylate/Caprate: натуральний емолент, одержуваний з кокосового масла

🌾Caprylyl Methicone:силіконовий зволожувач

🌾Glycerin: зволожувач,компонент НЗФ

🌾Butylene Glycol:зволожувач та розчинник

🌾Oryza Sativa (Rice) Germ Extract: Екстракт зародку рису, містить антиоксиданти та зволожувачі

🌾Camellia Sinensis Leaf Extract: Екстракт листя чайного дерева, має антиоксидантні властивості та допомагає заспокоїти шкіру.

🌾Lactobacillus/Pumpkin Ferment Extract: Екстракт ферментованого гарбуза, багатий вітамінами та амінокислотами

🌾Bacillus/Soybean Ferment Extract: Екстракт ферментованих соєвих бобів, багатий на протеїни та амінокислоти

🌾Saccharum Officinarum (Sugarcane) Extract: Екстракт цукрового тростника

🌾Macrocystis Pyrifera (Kelp) Extract: Екстракт ламінарії, антиоксидант

🌾Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Extract: Екстракт плоду кокосової пальми, який містить жирні кислоти та вологоутримуючі речовини

🌾Panax Ginseng Root Extract: Екстракт кореня женьшеню, який має антиоксидантні властивості та заспокоює шкіру.

🌾Monascus/Rice Ferment: Ферментований рисовий екстракт

🌾Pentylene Glycol: розчинник та зволожувач.

🌾Behenyl Alcohol: емолент та стабілізатор

🌾Poly C10-30 Alkyl Acrylate:загусник і стабілізатор

🌾Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate: емульгатор

🌾Decyl Glucoside: м’який миючий засіб, який отримується з цукру та жирних кислот

🌾Tromethamine: регулятор pH

🌾Carbomer: загусник та стабілізатор консистенції

🌾Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer:загусник та стабілізатор консистенції

🌾1,2-Hexanediol: розчинник та зволожувач

🌾Sodium Stearoyl Glutamate:емульгатор та стабілізатор консистенції

🌾Polyacrylate Crosspolymer-6: загусник та стабілізатор

🌾Ethylhexylglycerin: зволожувач та консервант

🌾Adenosine: нуклеозид, допомагає в регенерації шкіри

🌾Xanthan Gum:загусник та стабілізатор

🌾Tocopherol: вітамін Е, антиоксидант

🌾Lactobacillus/Rice Ferment: Ферментований рисовий екстракт,заспокійлива дія

🌾Aspergillus Ferment: продукт ферментації грибів, може освітлювати шкіру шляхом пригнічення тирозинази

🌾Saccharomyces/Rice Ferment Filtrate: Ферментований рисовий фільтрат, містить антиоксиданти та інші корисні речовини, зволожує та відновлює.

Я начиталась відгуків, що цей спф більше підходить для сухої шкіри, що він може давати жирність і злякалась. Думала, що все, як завжди мені не повезе і не підійде.

Але ж ні 😱

Крем має дууууже приємну, ультралегку (як мені здалося) текстуру, він більше схожий на лосьйон.

Консистенція справді шикарна, він білого кольору, проте при нанесенні на шкіру не дає навіть натяку на вибілювання.

Лягає чудово, взагалі не обтяжує шкіру і справді дає той самий glow-skin (але не за рахунок жирного фінішу😉). Шкіра реально ніби сяє, така приємна на дотик, немає ніякого «парникового ефекту».

Звичайно, що для більш точного відгуку треба тестити хоча б обʼєм 10 мл (але я планую в майбутньому взяти одразу 50). Бо, наприклад, моя Пришелець Ольга розповідала, що він у неї скатувався, що також не є добре. Детальніше про це тут 👉🏻 https://club.makeup.com.ua/post/35342/

Я ж можу сказати, що мої враження лишились виключно позитивними. Стабільні, нові хімічні фільтри (не потребує поновлення в умовах міста), легка текстура, що підійде навіть жирній шкірі, ледь вловимий, не дратуючий аромат і шикарний склад, направлений на зволоження і заспокоєння - хіба це не ідеальний кандидат на роль літнього помічника у захисті шкіри? А якщо ще й зловити на знижках по ціні 400-500 грн, то взагалі скарб.