Оксана Князєва

Вирушаємо на відпочинок разом з Tree Hut

Вирушаємо на відпочинок разом з Tree Hut
Вирушаємо на відпочинок разом з Tree Hut

Користуюсь зв’язками і роблю ще допис про аромати цих неймовірних скрабів.

У Tree Hut скарби представлені в 20х різних ароматах.

Я вже робила допис на п’ять ароматів :Watermelon , Pineapple, Peach Sorbet , Coco Colada, Cotton Candy,про них можна почитати тут: https://club.makeup.com.ua/post/15179/

Та про всі баттери: https://club.makeup.com.ua/post/16623/

Вирушаємо на відпочинок разом з Tree Hut

Скоро літо,хочеться відпочинку ,але не всі можуть поїхати на морські узбережжя ,тож для таких як ми,я вирішила підібрати скраби з тропічними назвами ,які перенесуть нас ,хоча б подумки ,до океану.

  • Усі скарби однакової текстури ,мають дуже маленькі гранули цукру ,та делікатно скрабують шкіру тіла.
  • Мають у складі комплекс олій :олія авокадо, олія макадамії, олія солодкого апельсина, олія солодкого мигдалю, олія примули вечірньої, олія сафлору ,які доглядають шкіру, запобігаючи її сухості та підтримуючи зволоженість.

Колір просто неймовірний, як і сам аромат🥰

Він дуже легкий, квітковий, свіжий,не навʼязливий.

«Неповторний аромат із нотами фрезії, сандалового дерева

та ванілі, який легким шлейфом залишається на тілі ще довгий час»- так описує аромат виробник,але мені дуже нагадує запах волошки.

Ваніль теж відчувається, але вона не приторно солодка.

Також в скрабі присутня холодна ,свіжа нотка наче морозець.

Цей скраб чудово підійде для тих ,хто шукає легкий аромат,що довго не буде набридати і який залишає аромат чистоти на тілі.

Не сказала б ,що це цвітіння екзотичне ,але скраб однозначно вартий уваги бо аромат дуже приємний.

Я хотіла б собі такі парфуми🥰

Переносимось в атмосферу пляжного відпочинку🌴

Лежиш на пісочку і попиваєш освіжаючий коктельчик «Piña Colada»🍹

Свіжий,кисло- солодкий,фруктовий ,так само як і попередній не приторний.

Я відчуваю в ньому апельсин,ананас та кокосовий сік ,але кокос тут не домінуючий,більше відчувається саме свіжість і фрукти.

Доволі приємний ,але для мене трошки банальний ,якось через пару хвилин я вже забула який в нього аромат😅

Порівняно з іншими скарбами ,тут аромат звучить якось повсякденно .

Я впевнена у вас був гель для душу або рідке мило з подібним ароматом.

Якщо придбаєте, то не думаю що розчаруєтесь ,він приємний ,але і «Вау» ефекта від аромату не буде.

На мою думку є більш цікаві аромати скрабів,але тут вже діло смаку.

А це вже не солодкий коктельчик,це освіжаючий морський бриз🌊

Ті хто курив кальян з льодом,той зрозуміє цю свіжість,таке відчуття наче скраб з морозильника дістала,від скрабу віє прохолодою та морським солоним повітрям,в прямому сенсі😅

Виробник пише що аромат «..із ключовими нотами зеленого моху, ароматної лілії та води кактусу»

А я відчуваю :лимон, морська сіль,зелене яблуко,тільки не як цукерка,а справжнє.

Думаю цей аромат буде круто освіжати в спекотні дні,бо він дуже бадьорий

Дуже соковитий, фруктовий, справжній тропічний манго😍

В скрабі відчуваються як солодкі нотки, так і свіжі.

І, що мене дуже тішить, аромат абсолютно не хімозний ,а дуже навіть натуральний ,таке відчуття, що перед вами і справді стиглий тропічний фрукт

Також відчуваються і персикові ноти🍑

Ще виробник пише ,що є ваніль, але її я не відчуваю.

Аромат шикарний, в ньому теж присутня ця освіжаюча прохолода ,дуже нагадує по аромату морозиво фруктовий лід, його просто хочеться з’їсти😍

Я вже записала його в список своїх хотілок 🤪

А це вже мікс із тропічних фруктів.

Тут навпаки,аромат не свіжий, а теплий, як варення😁

Відчувається кокос ,абрикос,кислинка ананасу і апельсин.

Солодкий але не приторний аромат.

Приємний,можливо трошки дитячий,мені нагадує сік мультифрукт Capri-Sun

Мені здається у нас(«У нас»це ті хто народився в 90х😂) в дитинстві,ще були якісь льодяники з подібним смаком.

Із цих ароматів ,мої фаворити це Exotic Bloom і Tropical Mango😍

"Exotic Bloom" мені сподобався тим що аромат дуже легенький ,він дійсно не буде набридати, і сам аромат дуже цікавий.

"Tropical Mango" це для любителів солоденького,я взагалі не люблю манго як фрукт, але саме від аромату цього скрабу в мене аж слина тече🤪

В мене ще є на огляд такі аромати:

Vanilla (Ваніль)

Vitamin C (Вітамін С)

Desert Haze ( Пустельний серпанок)

Moroccan Rose (Мароканська троянда)

Coconut Lime (Кокос лайм)

Strawberry(Полуниця)

Tahitian Vanilla (Таїтянська ваніль)

Tropic Glow (Тропічне сяйво)

Новинки :

Rainbow Sherbet (Райдужний щербет)

Sunkissed Poppy(Сонячний мак)

Можу зробити відгуки і на них ,якщо вам актуально та цікаво ,або можливо ви хотіли придбати якийсь із них , але не можете уявити як він буде пахнути ,то напишіть в коментарях назву скрабу і я постараюсь описати для вас його аромат ❤️