Швець Карина🤍

Хороший базовий очисник для всіх типів шкіри

Хороший базовий очисник для всіх типів шкіри

Цей гель мені подарувала на день народження люба Zhukovka 🌸 у наборі з ензимною маскою та кремом для обличчя.

Огляд на ензимну маску був тут ➡️ https://club.makeup.com.ua/post/30733/ , вона мені дуже сподобалась, реально класний продукт.

Огляд на крем буде трохи згодом, бо я його ще і досі не відкривала.

До речі, крім звичайного набору у Mermade зʼявились також набори в прозорих косметичках і це дуже зручно.

Це базовий клінсер, який підійде абсолютно всім типам шкіри (моя взагалі на лікування топічним ретиноїдом, тому дуже чутлива). Текстура у нього гелева, тримає форму, прозорого кольору.

Обʼєм всього лише 50 мл, і я б, наприклад, була б лише «за», щоб @Mermade випустили цей гель для вмивання в обʼємі 150 або 200 мл. Тому що тревел-формат - це класно, але хочеться, щоб на вибір був обʼєм і побільше.

Аромат у гелю кокосовий, він не дуже гучний, не хімозний і не заважає під час процедури вмивання.

🫧Вода:основа

🫧Коко-глюкозид: м'яка поверхнево-активна речовина, отримана з кокосової олії

🫧Гліцерин: зволожувач, компонент НЗФ

🫧Кокамідопропілбетаїн: ще одна поверхнево-активна речовина, отримана з кокосової олії

🫧Пантенол: вітамін В5, він зволожує та заспокоює шкіру.

🫧Пропандіол: зволожувач і розчинник

🫧Екстракт листя алое: заспокоює та зволожує

🫧Біофлавоноїди: антиоксиданти, які допомагають захистити шкіру від шкідливого впливу навколишнього середовища.

🫧Екстракт Brassica Oleracea Italica: екстракт брокколі,має антиоксидантні властивості та корисний для вікової і проблемної шкіри.

🫧Акрилати/C10-30 алкілакрилатний кросполімер: загусник і стабілізатор.

🫧Полісорбат 80: емульгатор

🫧Феноксиетанол: консервант.

🫧Етилгексилгліцерин: консервант і кондиціонуючий засіб

🫧Триетаноламін: регулятор pH і емульгатор.

🫧Трегалоза: зволожувач, отриманий із цукру

🫧Сечовина: зволожувач і кератолітик

🫧Серин: амінокислота

🫧Гліцерилполіакрилат: плівкоутворювач, який допомагає утримувати вологу.

🫧Альгін: природний полісахарид, отриманий з водоростей, який може мати зволожуючі властивості.

🫧Parfum

🫧Алантоїн: заспокоює та захищає шкіру

🫧Динатрій фосфат, калій фосфат: регулятори pH.

Єдине питання, яке маю до бренду - на пакуванні гелю вказано, що там присутня гіалуронова кислота, але в складі я її не знайшла. Перелік інгредієнтів брала з сайту бренду і звіряла з тим, що вказаний на моєму тюбику з гелем.

Дівчатка писали, що гель не піниться, але в мене все піниться ;) як-то кажуть, «просто додай води». Піна ніжна, повітряна, вона гарно і дуже мʼяко очищує шкіру. Обличчя після вмивання не стягнуте, не червоне, не пече і не свербить.

За щоденного користування гелем я не помітила, щоб він якось підсушував шкіру. Все навпаки дуже комфортно, також засіб не лишає ніякої неприємної плівки на обличчі (як це буває з деякими бюджетними гелями). Хоча, знову ж таки, хтось із дівчат писав, що їм таки підсушує шкіру.

Я такого не помітила, для мене це зараз найбільш мʼяка умивалка з усіх, що є в арсеналі.

Я можу сміливо рекомендувати цей очисник, адже досить довго ним користуюсь вже (час від часу чергую з іншими). До речі, що класно - термін придатності після відкриття в нього аж цілих 12 місяців.

Якби ще був більший обʼєм, було б взагалі 🔥

Спробувавши два продукти з нової доглядовоі лінійки для обличчя (цей гель і ензимну маску), я залишилась цілком задоволеною. Скоро планую відкрити і крем - сподіваюсь, він також підійде і добре себе проявить в літній період.

Ще я в захваті від нових сироваток для обличчя, а більше всього за складом мені сподобалась Take it easy - та, що з комбучею і центелою (для сухої, зневодненоі шкіри це топ). Але бренд як завжди порадував своїми новинкам всіх, окрім мене.) тому доведеться полювати знижки на неї і втамовувати нарешті інтерес, тим паче моя теперішня сироватка вже майже закінчилась.

Короче, гель для вмивання раджу спробувати, а ензимна маска взагалі топ 🔥 по секрету, її можна на знижках виловити по ціні до 100 грн і це дууууже вигідно🤭