Дарина🦉

Запечена пудра

Запечена пудра
Запечена пудра

Давно не користувалась саме запеченою пудрою, але пам'ятаю в студентськи роки дуже любила пудру, саме в такому форматі. Обирала "пальцем в небо", вибір пав на новинку від Sinart - Baby Face Powder (01).

Переваги пудри від виробника:

  • Запечена пудра  подарує вашій шкірі  натуральне бархатисте покриття, яке тримається до 24 годин.
  • Ефективно поглинає надлишки шкірного себума, фіксує макіяж на шкірі, створює гладке та бездоганне покриття.
  • Тонує та природно вирівнює відтінок шкіри.
  • Пудра лягає найтоншою вуаллю, яка вільно пропускає повітря і не сушить шкіру.

Дуже просте та сучасне пакування. Міцний, щільний пластиковий футляр, кремово-коричневого кольору. Зверху назва бренду. Зручне люстерко. Шкода, що відсутний спонж (хоч, я і використовую пензлик), але це було б зручно, щоб брати пудру з собою. Вага 4 гр.

Аромат - відсутній.

Склад:

mica, talc, silica, nylon-12, dimethicone, triethoxycaprylylsilane, ethylhexyl palmitate, vinyl dimethicone / methicone silsesquioxane crosspolymer, synthetic fluorphlogopite, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, aluminum hydroxide.

Запечена пудра
Запечена пудра
Запечена пудра
Запечена пудра

1 фото - до нанесення пудри

2 фото - тільки пудра

3 - 4 фото - пудра поверх тонального засоба

Що сподобалось?!

  • Вона дуже легка та невагома на обличчі, на теплу пору року, дуже гарний варіант!
  • Гарно перекриває маленьки почервоніння та сліди від пост акне (На фото можно побачити, особливо на підборідді!
  • Якщо наносити поверх тонального засобу, дуже гарно фіксує макіяж, гарно тримається протягом всього дня!
  • Не підкреслює лущення.
  • Хто має жирний тип шкіри, то це крута знахідка, вона чудово поглинає надлишки шкірного себума, і ти не "блискаєш" протягом дня.
  • Відтінок пристосовується до кольру шкіри.
  • Комфортна та економічна в використанні (мені точно на рока її вистачить).
  • А ще вона не залишає слідів на телефоні (в мене це прям проблема!).

Задоволена цією пудрою, і брендом, буду замовляти ще, бо в тіні, про яки писала тут https://club.makeup.com.ua/post/36767/ , я прям закохалась!

🦉