Mond

Доступний базовий крем з гарним складом

Доступний базовий крем з гарним складом

Бюджетна вартість - це лише одна з переваг засобу. А їх у нього виявилося чимало.

Підхід до зовнішнього оформлення та екологічності упаковки Relance докладніше описала тут : https://club.makeup.com.ua/post/37381/ .

Підсумую:

- стильний дизайн

- картонна коробка та скляний флакон

- зручно та екологічно.

Баночка крему відрізняється від гелю для вмивання лише об'ємом та дозатором.

Об'єм : 30 мл.

Дозатор незвичний для такої текстури, однак проблем із ним не виникало. Єдина складність може бути коли він опиниться на дні. Але, враховуючи, що крем непогано ковзає по склу, витягти його все ж таки, думаю, буде реально.

Крем підходить для всіх типів шкіри. Його дія спрямована на базовий догляд:

  • зволоження та живлення,
  • антиоксидантна дія,
  • захист від зовнішніх факторів,
  • вирівнювання тону шкіри.

А також буде корисним у боротьбі з віковими змінами шкіри та збереженням її еластичності.

Доступний базовий крем з гарним складом
Доступний базовий крем з гарним складом

Компоненти у складі справді можуть гарантувати обіцяні ефекти. Заради інтересу порівнювала склад з дерматологічними кремами з цінником у 4 рази дорожче - і можу впевнено сказати, що тут склад більш натуральний і безпечний.

Особливо хочеться виділити такі компоненти і їхні властивості:

  • Алантоїн - Загоюючий, регенеруючий, протизапальний, пом'якшувальний, зволожуючий, попереджає закупорку пір.
  • Вітамін В3 - Заспокійливий, себорегулюючий, антиоксидант, антивіковий, відновлення бар'єру шкіри, антипігментація, протинабряків, антиакне, зволожувач, омолоджуючий.
  • Масло макадамії – живить шкіру, пом'якшує, знімає роздратування, омолоджує, заспокоює, антиоксидант.
  • Олія винограду - антиакне, антиоксидант, бактерицидний, протизапальний засіб. УФ-захист, антикупероз, ліфтинг.
  • Гіалуронат натрію - Протизапальний, антивіковий, зволожувач, регенерація та загоєння шкіри, омолоджує, покращує структуру шкіри.
  • Гліцин – Амінокислота. Антиоксидант.

Крем має ароматизатор. Для мене це мінус, бо маю проблемну чутливу шкіру. Запах не нав'язливий і на обличчі не відчувається.

Легка, повітряна текстура. Вбирається дуже швидко і не залишає липкості на шкірі. Добре зволожує шкіру без надмірного блиску. Для сухої шкіри може не підійти. У мене комбі тип.

Спосіб використання: наносити вранці та/або ввечері на очищену шкіру обличчя після тонера, уникаючи зони навколо очей.

З тонером чи сироватками зволоження більше, ніж без них. Так, що рекомендую додати цей етап догляду за шкірою, якщо ще не зробили це. Наразі використовую тонер від Mermade: https://club.makeup.com.ua/post/37445/

Для мене крем від Relance став відмінним рішенням денного крему в теплу пору року. А ось на ніч чи в холод потрібно більше зволоження.

Тон у мене не суттєво вирівнює . Купероз з ним менш помітний. Пори не закупорює. Цей крем не вирішить шкірні проблеми, якщо вони є. Але, непогано підтримує стан здорової шкіри.

Рекомендувати можу, враховуючи низку переваг цього засобу!

__________

Relance Hyaluronic Acid + Macadamia Oil Face Cream